Новини » 11 Лютого 2020

Керівники німецької залізничної компанії Deutsche Bahn збираються використовувати безпілотники, щоб вистежувати графітчиків, які розмальовують поїзди. Передбачається, що міні-безпілотники, зовні схожі на військові і оснащені інфрачервоною камерою, будуть відстежувати і фіксувати тих, хто малює графіті. Перші випробування пройдуть найближчим часом.

Оператор, який знайшов підозрілі дії, зможе повідомити про це пілотові літального апарату, що перебуває за пультом на відстані 40 км.

Торік протягом кількох місяців група з шести людей (п'ятеро французів і один іспанець), розмальовувала вагони паризького метро. Велика частина написів мала образливий зміст щодо працівників правоохоронних органів. Збиток місту був оцінений у 700 тис. євро. Встановлено, що ці графітчики діяли і в інших європейських мегаполісах
На півдні Канади зійшов з рейок та загорівся потяг, що перевозив нафту, влада евакуювала людей. Про це повідомляє CBC.

«Потяг з’їхав з рейок та загорівся… Інцидент стався за понад 100 км на південний схід від міста Саскатун», — йдеться у повідомленні.

За словами очевидців, з рейок зійшли 25—30 вагонів, після чого стався вибух, унаслідок якого виникла сильна пожежа.

Влада здійснила евакуацію жителів довколишніх сіл.
У Німеччині через буревій, який пройшов північною та центральною частинами країни в неділю, паралізований рух на залізниці та подекуди скасоване навчання у школах. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на видання Bild.

Штормові пориви вітру призвели до того, що рух залізниці в понеділок був паралізований. Було зупинено міжміські сполучення, на кількох регіональних маршрутах потяги також не курсували. Рух поїздів буде відновлено після оцінювання збитків і очищення колій. Керівництво залізниці попередило про затримки потягів упродовж дня.

Сьогодні, у понеділок, буревій перемістився на південь країни.
Понад 8 тис. разів власники автомобілів у 2019 році довірили Укрзалізниці свої транспортні засоби для перевезення їх у спеціальних вагонах. Такі вагони-автомобілевози включені у поїзди на найпопулярніших напрямках.

Найпопулярнішими напрямками є Дніпро — Львів (1255 автівок), Львів — Дніпро (1201 одиниць) та Київ — Дніпро (1027 одиниць). Рідше послугою користуються на напрямках Львів — Одеса та Харків — Одеса.

Автомобілевози включені до складу восьми поїздів. Перевагами користування автомобілевозом є можливість швидко та безпечно дістатися місця призначення, подорожуючи в комфортних умовах та зберігаючи ресурс автомобіля. Також перевезення авто поїздом – піклування про довкілля, адже значно зменшується викид діоксиду вуглецю у повітря. Дізнатися про деталі надання послуги з користування автомобілевозом можна на сайті Укрзалізниці
У січні 2020 року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» оздоровлено 140 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця».

Зокрема, відремонтовано деповським ремонтом 28 піввагонів, 7 платформ універсальних, 8 платформ фітингових, 37 цистерн, 42 критих вагони, 10 критих вагонів для перевезення цементу і 6 хопер-дозаторів. Відремонтовано капітальним ремонтом два вагони.

Досягнутим показникам значною мірою сприяли власні новаторські розробки, які впроваджені в багатьох депо, за рахунок яких поліпшився ремонт низки вузлів вагонів, зменшився час ремонту, а також освоєння нових, більш продуктивних методів оновлення рухомого складу.
Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту