Новини » 12 Березня 2020

На заході Китаю стартувало будівництво залізничної дороги, що з’єднає центри провінцій Циньхай та Сичуань. Орієнтовна вартість будівельних робіт становить 11,7 млрд доларів. Про це повідомляє портал china.org.cn з посиланням на державну China Railway Construction Corporation.

Відрізок протяжністю 173 км буде частиною 836,5-кілометрової залізниці Сінін-Ченду, що з’єднає провінції Цінхай, Ганьсу і Сичуань. Допустима швидкість на ділянці становитиме 200 км на годину. У проєкті закладено будівництво 17 нових станцій.

Приблизно 65 % ділянки буде розташована на висоті 3000 метрів над рівнем моря. Магістраль планують завершити через сім з половиною років.

Нагадаємо, уряд Таїланду планує виділити 21 млрд доларів на розвиток залізничної інфраструктури в країні. Зокрема, 1,3 млрд доларів підуть на будівництво в столиці Таїланду найбільшого в південно-східній Азії транспортного хабу. Він з’єднає найбільші міста країни та Китай із Сінгапуром. Зведення хабу мають завершити до кінця 2021 року.

Китай планує вкласти близько 800 млрд юанів ($114,8 млрд) на будівництво залізниць у 2020 році. Про це зазначили у міністерстві транспорту, інформує Інтерфакс.

Як зазначається, інвестиції в автомобільні дороги та водні шляхи складуть майже 1,8 трлн юанів (250 млрд дол.) , в цивільну авіацію – близько 90 млрд юанів (12, 91 млрд дол.).

В Анкарі (Туреччина) зійшов з рейок локомотив і вагон-генератор туристичного поїзда «Східний експрес»,  який прямував на СТО на станції Маршандіз для прибирання та огляду. Про це повідомляє DHA.

12-вагонний поїзд прибув з Карса і після зупинки відправився на станцію обслуговування, яка розташована на відстані 5 км від вокзалу. За 500 метрів до місця призначення з невідомих наразі причин локомотив і вагон-генератор зійшли з рейок.

Повідомляється, що внаслідок аварії постраждалих немає.

Минулими вихідними двоє підлітків отримали електротравми через нехтування правилами поведінки на об’єктах залізниці.

 

Так, ввечері 9 березня на станції Вінниця-Пасажирська підліток 2003 року народження піднявся на пасажирський вагон та отримав ураження електричним струмом з опіками ІІ-ІІІ ступеня.

Днем раніше, 8 березня, на станції Карлівка, що на Полтавщині, хлопець 2006 року піднявся на вагон-зерновоз та отримав важку травму електричним струмом. На місця подій було викликано швидку медичну допомогу та представників Національної поліції, травмованих юнаків доправлено до лікарень.

Укрзалізниця вкотре попереджає, що робоча напруга контактної мережі – 27,5 тисяч Вольт. При наближенні до проводу ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і проводом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.

Загалом цього року внаслідок ураження електричним струмом на залізничному транспорті травмовано шість осіб, із них дві смертельно. У 2019 році на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці ураження електричним струмом отримали 35 громадян.

Найчастіше такі травми зазнають особи, які намагаються зробити сейфі на вагоні, займаються зачепінгом або викрадають елементи залізничної інфраструктури й рухомого складу.

Восьмого березня невідомі особи кинули каміння у вікно вагона № 4 поїзда № 74 Львів — Москва. Випадок стався на дільниці Фастів — Київ регіональної філії «Південно-Західна залізниця» під час прямування поїзда. У результаті акту вандалізму розбите вікно. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав.


За даним випадком вандалізму залізничники викликали працівників поліції, було складено акт про правопорушення. Збитки уточнюються.

Подібний випадок стався 3 березня цього року на перегоні Київ-Волинський — Київ-Пасажирський регіональної філії «Південно-Західна залізниця», коли невідомі особи розбили вікно у вагоні № 2 поїзда № 764 Одеса — Київ під час руху.

В Укрзалізниці зауважують, що випадки закидання камінням пасажирських вагонів непоодинокі, їх кількість збільшується під час шкільних канікул.

Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту