Новини » 16 Березня 2020

Нідерландський залізничний оператор NS відзвітував при рекордний прибуток у 2019 році. Про це повідомляє railjournal.com.

За минулий рік чистий прибуток нідерландських залізничників зріс зі 116 млн до 215 млн євро, тобто на 85%. Обіг компанії також зріс — на 12,4% (до 6,66 млрд євро). При цьому компанія відзвітувала, що наразі немає боргів.

З 2015 по 2019 рік NS витратила 2 млрд євро на концесію залізничних доріг. За цей час пасажиропотік зріз на 200 тисяч — з 1,1 млн до 1,3 млн. У 2019 році компанія витратила 769 млн євро на інвестиції. Таким чином компанія виповнила усі умови концесії й отримає бонус від уряду Нідерландів на суму 6 млн євро.

Нагадаємо, уряд Таїланду виділить 21 млрд доларів США на розвиток залізничної інфраструктури. Кошти планують витратити на розширення рейкового транспорту Бангкоку та будівництво високошвидкісних ліній.
За перші два місяці 2020 року з Китаю в Європу було відправлено 1132 поїзди. Це на 6% більше від аналогічного торішнього показника, повідомляє ресурс cgtn. Зазначається, що нарощування залізничних вантажоперевезень “Китай — Європа” зіграло важливу роль в ефективному подоланні наслідків епідемії коронавірусу та стабілізації експортно-імпортної торгівлі. Досягнення такого результату стало реальним завдяки низці ефективних заходів, яких було вжито під час епідемії коронавірусу, зокрема:

належне збільшення потенціалу й потужностей транспорту; виконання роботи зі зв’язку автодорожнього та залізничного сполучення; підвищення ефективності митних процедур. Нагадаємо, що на заході Китаю стартувало будівництво залізничної дороги, що з’єднає центри провінцій Циньхай та Сичуань. Орієнтовна вартість будівельних робіт становить 11,7 млрд доларів.
Alstom модернізує 170 км залізничної магістралі на ділянці Сігішоара — Брашов у Румунії. Роботи відбудуться в межах відновлення та модернізації коридору Рейн — Дунай, що з’єднує німецький Нюрнберг з румунським портом Констанца.

Про це повідомляє globalrailwayreview.com. Анонсована вартість робіт становить 120 млн євро. Крім електрифікації, Alstom має оснастити ділянку цифровими системами управління рухами потягів. Також передбачено будівництво у Брашові центру управління рухом.

Реалізація проєкту дозволить збільшити швидкість потягів на ділянці до 160 км/год. Термін виконання робіт – 4 роки.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про наміри Alstom придбати свого прямого конкурента — канадський Bombardier. Орієнтовна вартість угоди становить $ 7 млрд.
У регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» стартував місячник з профілактики невиробничого травматизму. В рамках акції залізничниками заплановано реалізувати комплекс практичних заходів та провести профілактично-роз’яснювальну роботу щодо запобігання невиробничого травматизму серед громадян та популяризації правил безпеки на залізничному транспорті. Залізничники продовжують регулярно нагадувати пасажирам про правила безпеки громадян на залізничному транспорті та наслідків їх порушення шляхом транслювання відеороликів на залізничних станціях і вокзалах, а також оголошень по гучномовцях.

Особливу увагу працівники магістралі приділятимуть тематичним бесідам і практичним заняттям з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами ВНЗ і вихованцями ДНЗ. З шостого квітня з роз’яснювальними бесідами залізничники планують відвідати заклади та установи, що розташовані поблизу об’єктів інфраструктури.

Окрім того, у рамках місячника, який триватиме до 16 квітня поточного року, також відбудуться комісійні обстеження стану утримання та достатнього освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу. Перевірять надійну роботу загороджувальних пристроїв, звукової і світлової сигналізації. Протягом місячника будуть проведені спільні рейди працівників воєнізованої охорони, приміських пасажирських перевезень, дирекцій та колійників. За результатами цих рейдів будуть визначені найбільш травмонебезпечні місця, де спостерігаються масові порушення правил безпеки, що призводять до травмування громадян.

Довідково. За два місяці 2020 року в регіональній філії «Південна залізниця» (на станціях та перегонах) травмовано 15 громадян, у тому числі сім – зі смертельним наслідком. Серед травмованих одна дитина віком до 16 років. За аналогічний період 2019 року було травмовано 11 громадян, у тому числі сім – зі смертельним наслідком.
За два місяці 2020 року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» оздоровлено 2284 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця». Зокрема, відремонтовано деповським ремонтом піввагонів – 42 одиниці, платформ універсальних – 9 одиниць, платформ фітингових – 26 одиниць, цистерн – 65 одиниць, критих вагонів для перевезення зерна – 76 одиниць, критих для перевезення цементу – 16 одиниць, думпкар – 1 одиниця, 32 хопер – дозатора і 55 вагонів СРС (спеціального рухомого складу) та капітальним ремонтом – 13 вагонів.

За два місяці 2020 року деповський ремонт при плановому завданні, встановленому Департаментом вагонного господарства, 309 одиниць, виконано на 104 % (+ 13 одиниць до планового завдання).

Досягнутим показникам в значній мірі сприяли власні новаторські розробки, які впроваджені в багатьох депо, за рахунок яких поліпшився ремонт низки вузлів вагонів, пришвидшився час ремонту, а також освоєння нових, більш продуктивних методів оновлення рухомого складу.
Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту