Новини » 20 Березня 2020

Після прокладання останньої рейки в підземному тунелі під Університетом Цінхуа в Пекіні завершилося будівництво швидкісної залізниці Пекін – Чжанцзякоу. Про це повідомляє червня агентство Сіньхуа.

Ця залізниця — перша розроблена і побудованої Китаєм самостійно. Запуск її в експлуатацію відбувся в 1909 році. Сучасна ж лінія дозволяє рухатися по ній зі швидкістю 350 км / год. Знову прокладені 174 км шляхів скоротять час поїздки між столицею країни і містом в сусідній провінції Хебей до однієї години.
Британська лізингова компанія Porterbrook і центр залізничних досліджень та освіти при Університеті Бірмінгема (BCRRE) сповістили про те, що отримали допуск до випробувань на магістральній лінії першого у Великій Британії поїзда на водневому пальному HydroFlex, повідомляє zdmira.com. До цього проводилися полігонні випробування, які довели правильність концепції.

Прототипом HydroFlex є двосистемний електропоїзд серії 319, обладнаний водневими паливними елементами для руху по неелектрифікованих ділянках залізниць. Оснащення експлуатованого рухомого складу водневими паливними елементами не потребуватиме внесення змін до органів управління поїздом.
З цією метою у регіональній філії «Львівська залізниця» функціонує оперативний штаб. За підсумками розширених засідань штабу за участю представників територіальних підрозділів філій «Пасажирська компанія» та «Центр охорони здоров’я», а також ДУ «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України» розроблено та затверджено порядок взаємодії для оперативного реагування на ситуацію щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а також ряд інших практичних заходів.

Зокрема працівники магістралі ознайомлені із правилами поведінки та особистої гігієни щодо запобігання небезпечному інфекційному захворюванню, а також з алгоритмом дій у випадку виявлення осіб із ознаками респіраторної інфекції. Під час проведення обов’язкових передрейсових та післярейсових медичних оглядів медики виконують додаткові процедури на предмет виявлення симптоматики гострої респіраторної вірусної інфекції.

Регіональна філія забезпечує працівників засобами індивідуального захисту – медичними масками та респіраторами, дезінфікаторами для індивідуальної гігієни рук. На всіх підприємствах запроваджено особливий пропускний режим для запобігання одночасному скупченню людей.

Поряд із тим, проводиться комплекс заходів із дезінфекції приміщень. З цієї метою підрозділи забезпечені спеціальними дезінфікуючими засобами, а також обприскувачами, спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту для безпечного проведення дезінфекційних робіт.
Зважаючи на заходи зі запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема призупинення руху приміського громадського автотранспорту та поїздів, у регіональній філії «Львівська залізниця»» АТ «Укрзалізниця» проведено аналіз та визначено мінімально можливу кількість працівників оперативних служб та підрозділів для належного забезпечення технологічних процесів.

На підставі цього першочергово до переліку включено фахівців, що проживають неподалік від місць праці, а також опрацьовано та впроваджено механізм довезення залізничників із віддалених місць проживання на робочі місця та зворотно. Для організації трансферу працівників магістраль задіяла 90 одиниць автотранспорту служб та підрозділів. Працівникам залізниці, що не задіяні в оперативному забезпеченні роботи транспортного комплексу, на період карантину запропоновано перехід на дистанційний режим роботи, а також забезпечено право оформити відпустку.
З метою недопущення занесення і поширення інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусом, у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» було запроваджено температурний скринінг з допомогою інфрачервоних термометрів.

У всіх підрозділах регіональної філії «Південна залізниця» посилені заходи з попередження занесення та поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, організовані необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни. Також на всіх об’єктах інфраструктури філії установлені дозатори для регулярної обробки рук спиртовмісним засобом, проводиться наскрізне провітрювання приміщень, вологе прибирання із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях.

В управлінні регіональної філії «Південна залізниця» запровадили перед початком робочого дня здійснювати вимірювання температури всім працівникам філії. У цілому 17 березня температурний скринінг за допомогою інфрачервоних термометрів пройшли близько однієї тисячі працівників. Даний захід має систематичний характер до відміни карантину.
Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту