Новини » 24 Березня 2020

Укрзалізниця відкрила для працівників гарячу лінію щодо коронавірусу. Усі співробітники компанії можуть звернутися з будь-яких питань, що стосуються організації роботи під час карантину, а також залишити свої побажання та зауваження за номером 0 800 503 111. Усі дзвінки безкоштовні.

«Укрзалізниця – важлива компанія для забезпечення функціонування національної економіки. У реаліях сьогодення залізничники виконують свої обов’язки з організації та виконання вантажної роботи і евакуації громадян із-за кордону. Праця в умовах карантину посилює відповідальність за дотримання умов власної безпеки персоналу та безпеки залізничних перевезень. Злагоджені дії працівників та повнота інформації про ситуацію у кожному підрозділі компанії дозволять Укрзалізниці пройти цей складний етап. Завдяки гарячій лінії для наших працівників ми хочемо налагодити швидку комунікацію для вирішення нагальних проблем та підтримати залізничників», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек.

Також за вказаним номером продовжує працювати контактний центр Укрзалізниці для пасажирів.

Укрзалізниця, як свідомий партнер більшості українського бізнесу, розуміє та відчуває складності підприємств галузей економіки що страждають від кризових явищ та вимушених обмежень. У зв‘язку з цим компанія готує вантажовідправникам абсолютно новий продукт для ефективної організації залізничної логістики за відчутно нижчими цінами від тих, що діють сьогодні.

На сьогоднішній день компанія готує необхідні внутрішні процедури та технології для якісного впровадження нових послуг. Так, Укрзалізниця запропонує вантажовідправникам нові продукти при користуванні вагонами компанії, які допоможуть клієнтам знизити видатки на вартість перевезень одночасно із збільшенням глибини планування. Йдеться про можливість замовлення послуги перевезень у вагонах компанії на довгі терміни, при взаємній відповідальності сторін за їх виконання обох сторін договору.

Від замовника вимагатиметься рівномірність відвантаження, від Укрзалізниці – забезпечення вчасної подачі вагонів, а у випадку замовлення графікових маршрутів ще й гарантованого часу доставки вантажу.

Крім того, керівництво компанії розуміючи складну ситуацію, що склалась на світових ринках, відповідально відноситься до своєї ролі найбільшого перевізника вантажів у країні, тому має намір запропонувати зниження вартості своїх послуг. Чим на довший термін замовлятиметься послуга, тим нижчою буде ціна за вагони. Перші пілотні проекти планується розпочати у квітні-травні, а системну роботу з довгостроковими продуктами організувати упродовж півроку.

У підсумку вантажовідправники зможуть гарантовано отримувати заявлені вагони вчасно, формувати замовлення зразу на весь необхідний їм період, чітко планувати свою роботу, а Укрзалізниця зможе більш рівномірно розподіляти ресурси, нівелюючи фактор сезонності, уникати періодів значного коливання попиту та пропозиції на ринку перевезень у вагонах.

Керівництво компанії впевнене, що такі дії допоможуть промисловості країни пережити кризові явища на світових ринках та забезпечити реалізацію української продукції. Крім того, це стане черговим кроком у наближенні продуктів Укрзалізниці до світових стандартів, розширюючи горизонт планування, а з ним і оптимізацію витрат виробників.

Укрзалізниця призначила ще два швидкісні поїзди Інтерсіті+ Перемишль (Пшемисль) – Київ для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон.

Перший поїзд відправиться із Перемишля о 13:10 25 березня під номером 716/715. Під час рейсу з Польщі поїзд робитиме зупинку у Львові та прибуде до Києва о 22:17.

Другий поїзд під номером 706/705 відправиться із Перемишля о 15:50 25 березня, також зробить зупинку у Львові й прибуде до Києва о 00:46 26 березня.

Із Києва поїзди відправляться без пасажирів. Квитки на ці поїзди можливо купити тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. Бригада стюардів, яка обслуговуватиме поїзд, буде забезпечена усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця відправила вже вісім спеціальних поїздів Інтерсіті+ Перемишль – Київ для перевезення громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не можуть самостійно перетнути кордон. Також поїзд «4 столиці», виконав спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн.

Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, кількість поїздів зросла. Про це повідомила Національна комісія з розвитку та реформ Китаю (NDRC). Уряд країни має намір ввести низку заходів для гарантування безпечної, стабільної та ефективної експлуатації поїздів на шляхах Китай-ЄС, повідомляє CCTV.

Китайські хаби Чанша, Ченду, Чунцин, Сіань та інших ключових міст ставлять у приклад підтримки нормальної роботи під час епідемії. Наразі, три коридори Схід-Захід, 35 основних ліній та прикордонні переходи Хоргос, Алашанкоу, Маньчжурія та Еренхот функціонують нормально. Заторів через спалах не виникає, повідомляє китайське агентство.

Підхід до китайського транзиту

У NDRC також зазначають, що наступним кроком буде суттєве збільшення пропускної спроможності поїздів Китай-ЄС для забезпечення їх використання на повну потужність. Заходи включають чітку взаємодію залізничного та автомобільного транспорту, контроль перевезення через населені пункти та кращий розподіл товарів до найбільш прийнятних транспортних вузлів.

Зазначається, що китайський Уряд спростив транспортні та митні формальності між бізнесом Китаю та Європи, а також впровадить нові режими роботи перевірки вантажів для розширення імпорту та експорту залізничним транспортом на шляхах між Китаєм та ЄС.

Раніше повідомлялося, що Центральний комітет Комуністичної партії Китаю та Державна рада КНР заявили, що обмеження на перевезення вантажних транспортних засобів та суден повинні бути зняті в районах з низьким рівнем епідеміологічної небезпеки, аби забезпечити відновлення поставок сировини та продукції.

Загалом, у період з початку року та до кінця лютого між Китаєм та Європою курсували 1132 поїзди. Це на 6 % більше від середніх річних показників.

 

Економісти Goldman Sachs Group Inc. та Morgan Stanley оголосили про початок світової кризи та спрогнозували, що спад буде не таким болючим, як у 2008 році. Про це повідомляє bloomberg.com.

Четан Ах`я з Morgan Stanley, заявив, що очікуване зростання світового ВВП — 0,9% в цьому році. Ян Хатціус з Goldman Sachs та його колеги прогнозують ослаблення зростання до 1,25%. Тобто, за прогнозами, світова економіка впадає в рецесію.

На початок кризи вказують:

1)падіння промисловості у Китаї (більше, ніж передбачалося);

2)зменшення обсягів роздрібної торгівлі та збільшення безробіття в США;

3)падіння довіри інвесторів до Німеччини.

Через ці чинники аналітики радять розвиненим країнам зменшити фіскальне навантаження на бізнес та прогнозують невелике зростання у другому півріччі. Проте економісти провідних інвестиційних компаній одностайні в тому, що не очікують повторення сценарію кризи-2008 року. Тоді світова економіка впала на 0,8 %.

Раніше повідомлялося, що депутати комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку хочуть розпочати дискусію з Міністерством фінансів та з податковим комітетом щодо зменшення податків. Ідеться про податкові канікули або радикальне зменшення податку на прибуток чи ПДВ для найбільш постраждалих галузей промисловості.

Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту