Новини » 25 Березня 2020

Медичні працівники провели огляд пасажирів поїзда №32/31 Рига-Київ. У 5 пасажирів з підвищеною температурою результат експрес-тесту на коронавірус негативний. Пасажири покинули поїзд та продовжили подорож іншими видами транспорту.

Усім пасажирам поїзда надані відповідні рекомендації, інструкції та взяті розписки щодо двотижневої самоізоляції. Нагадаємо, поїзд №32/31 прибув до Києва о 17:10 і привіз громадян України із Литви та Латвії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мали змоги самостійно перетнути кордон.

Зазначений рейс був виконаний за домовленістю з Міністерством закордонних справ та Міністерством інфраструктури України.

 

Укрзалізниця призначила курсування ще двох поїздів класу «Інтерсіті+» сполученням Пшемисль-Київ для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон.

Так, поїзд № 705/706 відправиться з українцями із польського Пшемисля 21 березня о 15:50 та прибуде до Києва о 23:59. Поїзд №715/716 відправиться із Пшемисля 21 березня о 13:10, прибуде до Києва о 22:17. Квитки на вказані поїзди можливо купити тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. 

З Києва у Пшемисль поїзди вирушать без пасажирів. Бригада стюардів, яка обслуговує поїзд, забезпечена усіма засобами захисту та дезінфекції.

Нагадуємо, 20 березня Укрзалізниця відправила п’ять спеціальних поїздів класу «Інтерсіті+» сполученням Пшемисль – Київ для перевезення громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не можуть самостійно перетнути кордон. Продаж квитків відкрито.

Укрзалізниця призначила ще один швидкісний поїзд Інтерсіті+ Перемишль (Пшемисль) – Київ для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон. Поїзд відправиться із Перемишля о 15:50 23 березня під номером 706/705.

Під час рейсу з Польщі поїзд робитиме зупинку у Львові та прибуде до Києва о 23:59. До Перемишля поїзд прослідує без пасажирів.

Квитки на вказаний поїзд можливо купити тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. Бригада стюардів, яка обслуговуватиме поїзд, буде забезпечена усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця відправила вже сім спеціальних поїздів Інтерсіті+ Перемишль – Київ для перевезення громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не можуть самостійно перетнути кордон. Також призначено поїзд «4 столиці», який виконує спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн.

Компанія Paterson Grain (входить у групу Paterson GlobalFoods) 2 серпня відправила залізницею Canadian Pacific перший у канадській провінції Альберта поїзд довжиною 2590 метрів, завантажений зерном. Про це повідомляє World-grain.com.

Як зазначається, у місті Боудені (провінція Альберта) 14 821 тонну зерна завантажили в 147 вагонів-хоперів великої вантажопідйомності, які менш ніж за 4 доби доїхали до терміналу в порт Ванкувера.

“Це кульмінація наших зусиль за останнє десятиліття: на одному поїзді максимально збільшити обсяг продукції”, – сказав Ендрю Патерсон, президент і головний виконавчий директор Paterson GlobalFoods.

Зазначимо, що зерновий термінал у порту Ванкувера відкрили на початку осені 2018 року після річної реконструкції. Тепер нове обладнання дозволяє завантажувати судно на двох причалах зі швидкістю понад 2 тис. тонн зерна на годину.

Термінал у місті Боудені відкрили торік 29 серпня. Його потужність дозволяє приймати до 32 великовантажних автомобілів на годину. Водночас кільцевий залізничний шлях на 150 вагонів забезпечує завантаження маршрутного поїзда за 8 годин.

GlobalFood і Canadian Pacific уже більше 100 років є партнерами з перевезень зерна. Canadian Pacific зараз завершує будівництво п’яти вантажних терміналів, які запрацюють восени 2019 року. Ще чотири таких термінали планується відкрити навесні 2020 року. У сезон 2018/2019 Canadian Pacific перевезла рекордний за свою історію обсяг зернових – 26,8 млн тонн.

Індійські залізниці стануть першими у світі екологічно чистими. Про це повідомляє pv magazine.

Як зазначається, оголошений у парламенті Індії план є продовженням заявки національного залізничного оператора на встановлення сонячних панелей.

“Індійські залізниці вже забезпечили сонячними батареями дахи 19 вагонів вузької колії та 40 вагонів широкої колії”, – заявив міністр залізниць Піюш Гоял.

Водночас в уряді обіцяють встановити 1 ГВт сонячних потужностей до кінця цього фінансового року та ще 5 ГВт – до 2025 року. Зазначається, що уже до кінця року планують забезпечувати до 10% потреб залізниці завдяки енергії з відновлюваних джерел.

Проте цей проєкт є експериментальним, адже сонячні панелі на даху збільшують навантаження на потяги. Тому індійська залізниця планує встановити 30 ГВт сонячних потужностей на 51000 га вільних земель. У свою чергу, повний перехід на відновлювальні джерела енергії зменшить шкідливі викиди у промислових

Сторінка 1 з 212»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту