Новини » Червень 2020

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» уклала додаткову угоду на 4 місяці з ТОВ «Вог Кафе» щодо надання послуг харчування у швидкісних поїздах «Інтерсіті+». Відповідно до нової угоди винагороду, яку платить «Вог Кафе» Укрзалізниці, збільшено втричі.


Так, упродовж чотирьох місяців Укрзалізниця отримуватиме від контрагента 4,25 млн грн з ПДВ на місяць. Раніше сума винагороди складала понад 1,3 млн грн на міс. Крім цього, винагорода, яку відтепер отримуватиме Укрзалізниця, є більшою, ніж запропонувала одна з компаній, яка не мала досвіду надання аналогічних послуг, на відборі, що був скасований.

Укрзалізниця вже найближчим часом оголосить новий конкурс з відбору контрагента для організації харчування у швидкісних поїздах.

Зокрема, у кваліфікаційних критеріях до потенційних учасників Укрзалізниця врахує наявність кваліфікованого персоналу, відповідного обладнання та матеріально-технічної бази. Також потенційні учасники повинні мати досвід одночасного надання таких послуг для великої кількості осіб. Аукціон буде проведено без обмежень кількості раундів.

Як повідомлялося, Укрзалізниця звільнила керівництво УЗШК за непрозоре проведення конкурсу з харчування у швидкісних поїздах.

Укрзалізниця у перший день відновлення курсування приміських поїздів — 1 червня — перевезла у приміському сполученні 48,1 тис. пасажирів.


Разом з тим Укрзалізниця закликає пасажирів бути свідомими та виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом, адже лише свідоме ставлення та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.

Нагадаємо, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах виключно в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції — не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.

Як повідомлялося, Укрзалізниця 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів: до роботи стали 439 поїздів. Так, у філії «Донецька залізниця» почали курсувати 38 поїздів, «Львівська залізниця» — 30 поїздів, «Одеська залізниця» — 84 поїзди, «Південна залізниця» — 156 поїздів, «Придніпровська залізниця» — 22 поїзди, «Південно-Західна залізниця» — 109 поїздів.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися. З розкладом електропоїздів, котрі відновили курсування, можна ознайомитись на вебсайтах регіональних філій Укрзалізниці.

Сторінка 14 з 14«««1011121314
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту