Новини » Червень 2020

Шановні відвідувачі! В зв'язку з пандемією коронавірусу та карантинними заходами - ми тимчасово припиняємо оновлювати наш офіційний твіттер акаунт. Це пов'язано також і з малою кількістю новин які є наразі. Як тільки ситуація покращиться ми продовжимо роботу твіттер - акаунту. Дякуємо за розуміння!

З 20 червня у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» працівники господарства приміських пасажирських перевезень разом зі стрільцями воєнізованої охорони перевіряють наявність засобів індивідуального захисту та їх використання у пасажирів і персоналу.


Так, під час рейду у разі виявлення пасажира в приміському поїзді без захисної маски залізничники роблять зауваження та рекомендують одягати захисні засоби, дотримуватися соціальної дистанції у вагоні і займати місця тільки для сидіння. Також проводяться роз’яснювальні бесіди щодо профілактики захворюваності на COVID-19.

У разі незгоди пасажира скористатися захисною маскою, локомотивна бригада змушена зробити зупинку поїзда та викликати на місце наряд Національної поліції, оскільки дані дії передбачають притягнення до адміністративної відповідальності.

Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» щодобово курсує 156 приміських поїздів. З 24.06.2020 розпочнеться курсування ще 23 приміських поїздів.

З метою дотримання протиепідемічних заходів безпеки щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час здійснення приміських залізничних перевезень, проводяться дезінфекційні заходи у рухомому складі в пунктах обороту. На вокзалах та електропоїздах постійно озвучується актуальна інформація про дотримання рекомендацій МОЗ.

Лише свідоме ставлення пасажира та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.

Наглядова рада та правління АТ «Укрзалізниця» обговорили з головою Виконавчого комітету Національної̈ ради реформ України Міхеілом Саакашвілі питання перетворення УЗ на конкурентоспроможну, ринкову компанію. Зустріч відбулася 22 червня 2020 року у головному офісі Укрзалізниці.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, товариством розроблена та впроваджується стратегія, яка відповідає міжнародним угодам та урядовим завданням. «Укрзалізниця — один з найбільших активів та партнерів держави. Так, з 2017 по 2019 роки компанія сплатила до Державного бюджету та бюджетів інших рівнів понад 68 млрд грн. Наразі перед нами, у ці нелегкі часи, спричинені пандемією коронавірусу, стоїть завдання стабілізувати фінансовий стан товариства та перейти до фази активного розвитку. Саме це і стало основою наших реформ, які вже впроваджуються та ще попереду», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Компанія вже впровадила низку заходів для стабілізації становища, але для продовження реформ необхідна підтримка держави. Укрзалізниця, на сьогоднішній день, завдяки реалізації антикризових заходів, уже зекономила 6,5 млрд грн.

«Проте велику надію ми покладаємо на державу та її підтримку, адже державне фінансування залізниць є загальносвітовою практикою та збільшується в умовах кризи», — констатував Іван Юрик.

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі підтримав необхідність вирішення ключових проблем, що стоять перед УЗ: оптимізація неефективних активів та залучення інвестицій в розвиток, в тому числі із залученням державного бюджету та інших видів державної підтримки.

Він також запропонував спільними зусиллями розробити пропозиції щодо цільової моделі Укрзалізниці та залізничної галузі в цілому, яка дозволить не тільки забезпечити розвиток товариства та реалізувати його цілі, а і активізувати промисловий потенціал України.

ДСНС завершила пошук загиблих, які проживали в будинку в м. Києві, у якому стався вибух. Внаслідок трагедії загинуло двоє працівників Укрзалізниці та двоє членів родин залізничників. Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

 

Загалом у зруйнованому під’їзді багатоповерхівки проживали 40 залізничників та членів їх сімей в 11 квартирах. Більшість із них є працівниками локомотивних депо станцій Київ-Пасажирський та Дарниця.

Наразі 11 особам компанія надала для тимчасового проживання кімнати відпочинку в сервісному центрі станції Київ-Пасажирський. Для них організовано всі побутові умови.

Надалі родинам залізничників, які постраждали внаслідок вибуху в житловому будинку в м. Києві, Укрзалізниця надасть тимчасове житло та компенсує витрати на його оренду, а також виплатить фінансову допомогу.

Крім того, правління АТ «Укрзалізниця» розгляне питання надання одноразової цільової фінансової допомоги 11 родинам, які постраждали внаслідок вибуху. Розмір допомоги становитиме від 100 до 500 тис. грн на одну родину.

Також регіональна філія «Південно-Західна залізниця» візьме на себе витрати на організацію поховань загиблих працівників. Крім того, будуть забезпечені всі виплати, що передбачені колективним договором.

З 01 по 21 червня 2020 року приміськими поїздами регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезено 704 256 пасажирів. Сума від продажу квитків склала 9 млн 748 тис. 954 грн.


Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» курсує 156 приміських поїздів. До початку введення обмежувальних заходів на території обслуговування філії за повним графіком курсувало щодобово близько 400 приміських поїздів.  З 24.06.2020 розпочнеться курсування ще 23 приміських поїздів.

У разі прийняття надалі відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися.  

З метою дотримання протиепідемічних заходів безпеки щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час здійснення приміських залізничних перевезень, проводяться дезінфекційні заходи у рухомому складі. Працівники задіяні в обслуговуванні пасажирів, забезпечені засобами індивідуального захисту.

На вокзалах та в поїздах проводиться інформування пасажирів про необхідність дотримання протиепідемічних заходів безпеки з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час користування послугами залізничного транспорту та відповідальність за їх порушення. Лише свідоме ставлення пасажира та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом гарантуватиме безпеку проїзду залізницею. Тому закликаємо пасажирів вдягати захисну маску та дотримуватися соціальної дистанції 

З детальним розкладом руху приміських поїздів, котрі відновили курсування, можна ознайомитись на  вебсайті Південної залізниці.

Сторінка 4 з 14«««12345678»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту