Новини » 10 Червня 2020

Укрзалізниця завершила реконструкцію зупиночного пункту Видубичі та створила на його базі транспортний хаб. Після відновлення міжнародного авіасполучення поступово буде відновлюватися курсування Kyiv Boryspil Express із зупинкою в цьому пункті. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Іван Юрик під час інспекції об’єкта.


«Відтепер зупиночний пункт Видубичі поєднує в єдиний логістичний ланцюг одразу декілька видів транспорту: залізничний, авто-, авіатранспорт і метрополітен, — створюючи комфортні умови для киян та гостей столиці», — наголосив він.

За словами очільника галузі, на першому етапі буде частково відновлено курсування експреса, зі збільшенням кількості авіарейсів компанія буде збільшувати періодичність його курсування.

У рамках проєкту створення транспортного вузла на зупиночному пункті Видубичі побудовано високу пасажирську платформу завдовжки 108 м, змонтовано навіс платформи — 110 м, побудовано сходи — 16,08 м, побудовано касовий павільйон — 66 кв. м, виконано благоустрій території, встановлено водостічну систему навісу над виходом зі станції метрополітену, облаштовано електроосвітлення, гучномовне оповіщення, інформаційні табло, створено інклюзивні умови для людей з інвалідністю.

Крім того, завдяки новій високій пасажирській платформі зупиночний пункт Видубичі в майбутньому зможе приймати пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Довідково: наразі щодоби зупиночний пункт Видубичі приймає 2100 пасажирів.

Реформування залізничної медицини дозволить поліпшити якість надання послуг пацієнтам клінічних лікарень та лінійних амбулаторій Укрзалізниці, забезпечити медичні заклади новим обладнанням, зберегти професійні кадри та підвищити заробітну плату лікарям та медперсоналу. Про це повідомила директор виконавчий філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» Наталія Білинська.

 

За її словами, заплановані реформи, які передбачають більш широке запровадження  страхової медицини у галузі, жодним чином не обмежать права 250 тисяч залізничників та можливості кожного з них лікуватися в лікарнях Укрзалізниці. «Навпаки, ми прагнемо  організувати більш якісне медичне страхування залізничників і вже активно працюємо в цьому напрямку. Адже саме проблеми зі страхуванням призводять до значних втрат клінічних лікарень: наразі страхування покриває лише 20 % витрат. А середня виплата за страховими випадками складає 3,5 тис. грн», - зазначила Наталія Білинська.

Вона також додала, що всі працівники АТ «Укрзалізниця», а також пенсіонери-залізничники матимуть страхові поліси в обсязі, які покриватимуть повністю всі витрати на лікування – медикаменти, консультації лікарів та медичні послуги. Важливо, що медогляди, які раз на рік проходять залізничники, будуть збережені. При цьому Укрзалізниця планує залучити до співпраці найуспішніші страхові компанії, їх відбір здійснюватиметься відкрито під час конкурентних тендерних торгів на майданчику ProZorro.

«Ми вже погодили із галузевими профспілками програму страхування на залізничному транспорті та вимоги до страхових компаній. Наразі триває широке обговорення з залізничниками. На зустрічах з працівниками активно роз’яснюємо ці ініціативи, адже, на жаль, не всі розуміють, або неправильно розуміють необхідність реформування та його переваги», - зауважила Наталія Білинська.

Реформування залізничної медицини також дозволить суттєво оновити обладнання лікарень та амбулаторій. Це стане можливим завдяки залученню інвесторів у кожний медичний заклад та підписанню інвестиційних договорів. «Залучення інвесторів та технічне оснащення медзакладів – важливий момент нашої реформи,  адже, на жаль, за останні п’ять років жодного нового обладнання для наших лікарень ми не придбали», - зазначила Наталія Білинська.

Вона також наголосила, що реформа залізничної медицини передбачає соціальний  захист медичних працівників і навіть підвищення їм заробітної плати. «Працівникам та лікарям профільних відомчих лікарень нічого боятися: жоден медичний працівник у процесі реорганізації лікарень не буде звільнений. Навпаки, ми плануємо, що заробітні плати медичних працівників будуть підвищені до рівня їхніх колег, які працюють в приватних лікарнях, за умови залучення інвесторів. Якщо, наприклад, санітарка наразі отримує 2,8 тис. грн, то після реформи її зарплата збільшиться до 6,5 тис. грн, а зарплата медичної сестри із 4,5 тис. грн зросте до 8,5 тис. грн», - розповіла Наталія Білинська.

Нагадаємо, що «Центр охорони здоров’я» Укрзалізниці проводить реформування своєї структури відповідно до Плану впровадження Стратегії АТ «Укрзалізниця» на 2019-2023 рр. Документ визначає стратегічні напрями, альтернативи та пріоритети Укрзалізниці й бачення процесу їхньої реалізації на п’ятирічний період.

У процесі реформування залізничної медицини передбачається реорганізувати загалом 8 клінічних лікарень та 6 лінійних амбулаторій, які наразі діють на залізничному транспорті, а також оздоровчі пункти та медпункти на залізничних вокзалах.

Заплановано також налагодити якісну роботу з Національною службою здоров’я України. Клінічні лікарні на залізничному транспорті, які мають відповідні ресурси та відділення, прийматимуть пацієнтів за направленнями лікарів первинної ланки та відповідне фінансування за їх лікування.

Відсьогодні Укрзалізниця відкриває продаж проїзних документів для поїздів №106/105 Одеса — Київ на станції Вінниця та №772/771 Хмельницький — Київ на станції Гнівань. Також з 13 червня буде поновлено курсування поїзда № 779/780 у сполученні Суми — Вінниця з відправленням із Сум та Вінниці. Він курсуватиме щосуботи та щонеділі.


Поновленню залізничного сполучення у Вінницькій області посприяло прийняття Вінницькою обласною державною адміністрацією рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. Провідники щогодини під час рейсу проводять прибирання: миють санвузли, підлогу в салоні вагона, протирають поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлено додатково.

Просимо слідкувати за інформацією на офіційному сайті Укрзалізниці.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту