Новини » 8 Червня 2020

У січні-травні 2020 року залізничники відновили середнім ремонтом 460 км колій. Також відремонтували середнім ремонтом 411 стрілочних переводів та уклали 42 нові комплекти стрілочних переводів.

Регулярна перевірка стану інфраструктури та необхідний ремонт колії, стрілочних переводів та інших пристроїв колійного господарства дозволяє Укрзалізниці здійснювати безпечні перевезення пасажирів і вантажів.

Наразі колійні роботи, головним чином, здійснюються на залізничних напрямках з інтенсивним рухом поїздів: Київ — Дніпро, Київ — Харків, Київ — Львів та Київ — Одеса.

Загалом до кінця цього року Укрзалізниця планує оновити середнім ремонтом понад 720 км колій та 680 комплектів стрілочних переводів, замінити новими понад 460 комплектів стрілочних переводів.

Укрзалізниця запроваджує довгострокові договори з вантажовідправниками. Новий продукт допоможе побудувати тривалі та вигідні умови співпраці для усіх учасників бізнеспроцесу з перевезення вантажів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

 

За словами керівника компанії, рішення про впровадження таких договорів було схвалене на засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

«Ми пропонуємо вантажовідправникам укласти з нами довгострокові договори — зі строком від 9 до 12 місяців. Чим довший буде термін замовлення послуги перевезень, тим нижчою та вигіднішою буде ціна за користування вагонами компанії», — зазначив він.

Клієнти, які підпишуть такі договори зможуть впевнено розплановувати своє навантаження впродовж всього терміну дії договору.

У той же час, Укрзалізниця завдяки новому продукту зменшить операційні витрати завдяки довгостроковому плануванню та рівномірному отриманні доходів від використання вагонів упродовж року.

Департамент економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» проведе службову перевірку за фактом оприлюднення відео в медіа, де присутня особа, схожа на одного з директорів товариства.

Посадовець заперечує свою присутність на зазначеному відео. Але в той же час повідомив, що готовий пройти тест на наркотики. В той же час зазначимо, що ще у травні посадовець повідомив правління та Наглядову Раду компанії про бажання завершити свої трудові відносини з компанією у зв’язку зі зміною місця роботи. Відповідна заява вже написана та погоджена керівництвом АТ «Укрзалізниця».

Укрзалізниця наголошує, що всі працівники компанії мають дотримуватися загальних правил етичної поведінки, затверджених у товаристві, та не порушувати законодавство України.

Укрзалізниця прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю. Він 8 червня прибув на станцію Київ-Ліски. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, відстань у 9 тис. км через території чотирьох країн поїзд подолав за 15 діб. «Сьогодні історичний момент — прийнято перший контейнерний поїзд Китай — Україна. Зважаючи на посилення торговельно-економічних відносин між нашими країнами важливо вибудувати якісну транспортну логістику. Залізничні контейнерні перевезення — це дійсно надійний, дешевий та зручний вид перевезень, який може стати конкурентним у сполученні Китай — Україна», — зазначив Іван Юрик.

У складі поїзда 31 фітингова платформа, навантажена 41 сорокафутовим контейнером. Цим поїздом до України були доставлені бурильні труби, медичне обладнання, бензинові тримери та товари народного вжитку.

До цього через територію України прослідувало 10 транзитних контейнерних поїздів Китай — країни Європейського Союзу.

Загалом у 2019 році територією України залізничним транспортом перевезено 384,018 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті, що на 14,64% більше за обсяги перевезень контейнерів за 2018 рік. У січні-квітні 2020 року територією України перевезено 150,316 тис ДФЕ, що на 20% більше за обсяги перевезень контейнерів за аналогічний період 2019 року. Зростання зазначених обсягів перевезень контейнерів відбулося завдяки активній роботі АТ «Укрзалізниця» щодо укрупнення контейнерних вантажопотоків і створення регулярного сервісу шляхом організації контейнерних поїздів.

Нагадаємо, що перший контейнерний поїзд у напрямку Республіки Польща з Китаю через територію України прослідував на початку січня 2020 року.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту