Новини » Липень 2020

Укрзалізниця, на виконання норм постанови Кабінету міністрів України №641 та рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.

Так, вказане обмеження діятиме для поїздів: №41/42 сполученням Дніпро-Трускавець, №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів.

Зупинка по вказаних станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів у Луцьку та Тернополі.

Пасажирам вказаних поїздів, які планували слідувати у/з Луцька та Тернополя буде запропоновано повернення повної вартості квитків.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття або обмеження пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій, після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі необхідно обов`язково одягнути захисну маску чи респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися усіх рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

З 1 серпня 2020 року Укрзалізниця відновлює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором, які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою спричиненою пандемією COVID-19. Також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

«Укрзалізниця — одна з перших державних компаній в Україні, що починає виходити з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Завдяки впровадженню антикризового плану, поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів, відновленню пасажирських перевезень ми отримали змогу скасувати ряд обмежень по соціальних виплатах для працівників компанії. Для нас залізничники — головна цінність, і ми маємо зберегти наш кадровий потенціал. Це наш пріоритет», — наголосив Іван Юрик.

Так, наприклад, працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні будуть отримувати допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. Інші соціальні виплати теж здійснюватимуться без відстрочки.

Також Укрзалізниця відновлює раніше відтерміновані соціальні виплати працівникам. Вони здійснюватимуться в декілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на карантинні заходи в країні, Укрзалізниці як соціально-відповідальній державній компанії вдалося зберегти кадровий потенціал та не здійснювати скорочень персоналу. Більше того, працівники, які були виведені в простій, отримують 100% посадового окладу.

Нагадаємо, що 18 березня 2020 року у зв’язку із запровадженням карантинних заходів було відтерміновано окремі соціальні виплати працівникам.

Укрзалізниця планує розвивати нові логістичні продукти для клієнтів. Зокрема, інтермодальні перевезення всередині України та у сполученні з країнами Східної Європи та Балтії. Сьогодні відповідний меморандум підписано з німецькою компанією HHLA International GmbH, її дочірнім підприємством «Контейнерний термінал «Одеса» та новоствореним ТОВ «Українська інтермодальна компанія».

«Наша спільна мета — запропонувати клієнтам нову якісну та швидку модель перевезення вантажів. Для цього Укрзалізниці з партнерами необхідно здійснити інвестиції у розбудову інфраструктури України та запровадити послуги інтермодальних перевезень, які відповідають сучасним вимогам клієнтів», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Зокрема, мова йде про покращення пропускної спроможності залізничної станції Одеса-Порт та розвиток залізничної інфраструктури Одеського морського порту. «Крім того, разом ми маємо привести систему тарифоутворення у відповідність до кращої міжнародної практики та забезпечити ефективніший розподіл операційних та комерційних ризиків», - розповів керівник компанії.

Меморандум також передбачає в разі необхідності налагодження комунікації з органами влади, міжнародними організаціями, у тому числі фінансовими, зацікавленими в розвитку залізничної інфраструктури.

«Впевнений, що тісна співпраця та спільна мета — розвиток інтермодальних перевезень світового зразка — у підсумку дадуть потужний ефект на інтереси компанії та держави загалом», — резюмував Іван Юрик.

Придніпровська залізниця з 30 липня призначила курсування щоденного приміського поїзда №6527 Запоріжжя-2 — Пришиб. Цей поїзд відправлятиметься зі станції Запоріжжя-2 о 20:23 і прибуватиме на станцію Пришиб о 22:40.

Окрім цього, з 31 липня призначається у щоденному курсуванні та подовжується маршрут курсування на ділянці Плавні-Пасажирські — Пришиб приміського поїзда № 6506 Пришиб – Запоріжжя-2. Відправлення поїзда зі станції Пришиб о 04:49, прибуття на станцію Запоріжжя-2 о 07:09.

З детальним розкладом цих поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії www.dp.uz.gov.ua

Укрзалізниця 30 липня 2020 року завершила конкурс на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті. 

За результатами оцінки конкурсних пропозицій переможцем конкурсу за лотами №1, №2, №3 визнано ПрАТ СК «Інтер-Поліс». Договори доручення буде укладено найближчим часом.

Зазначений конкурс проведено відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України, що направлені на захист економічної конкуренції та забезпечення можливості учасникам конкурувати між собою завдяки власним досягненням на ринку, а також на мінімізацію розміру страхового платежу, що здійснюється пасажирами.

Слід також відзначити продовження тенденції до зниження вартості страхового платежу, що сплачується пасажирами: розмір отриманого за підсумками конкурсу страхового платежу за останні 6 років знижено в 15 разів.

Нагадаємо, що публічне розкриття конкурсних пропозицій відбулось 3 липня 2020 року. Для участі в зазначеному конкурсі пропозиції надали вісім страхових компаній: АТ «СК «Рідна», ТДВ «СК «Гардіан», ТДВ СК «НГС», ТДВ «Міжнародна страхова компанія», ПрАТ «СК «Альфа Страхування», ПрАТ СК «Інтер-Поліс», ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес», ПрАТ «УПСК».

Укрзалізницею було реалізовано рекомендації АМКУ в частині прозорих та недискримінаційних критеріїв для проведення конкурсу.

Сторінка 1 з 1312345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту