Новини » Серпень 2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили пост електричної централізації на роз’їзді Полтавка-Криворізька, використавши для цього сучасні транспортабельні модулі.

Менше місяця знадобилося фахівцям Криворізької дистанції сигналізації та зв’язку, щоб повністю демонтувати в аварійному приміщенні поста ЕЦ кабелі й технічне обладнання та перенести їх до сучасних транспортабельних модулів.

На новому місці, зокрема, виконали монтаж пульта-табло, живильної установки, стативів; підвели кабелі напільних пристроїв; підключили основне та резервне живлення пристроїв СЦБ і зв’язку;  провели пусконалагоджувальні роботи; улаштували місця для обслуговуючого персоналу.

На час «переїзду» залізничники не зупиняли технологічний процес, відмов у функціонуванні пристроїв зв’язку й СЦБ не було.

Оновлення поста електричної централізації на роз’їзді Полтавка-Криворізька сприятиме більш стабільній роботі залізниці, дозволить підвищити безпеку руху поїздів, створить належні умови праці фахівцям господарства сигналізації та зв’язку.

Укрзалізниця призначила новий поїзд №21/22 Харків — Трускавець. Поїзд курсуватиме з 10 вересня 2020 року по 22 жовтня, з’єднає Слобожанщину з курортами Львівщини й допоможе українцям розширювати географію подорожей.

 

Із Харкова поїзд вирушатиме через день по парних числах з 10 вересня о 20:15 та прибуватиме до Трускавця о 14:33. Відправлення з Трускавця через день по непарних числах з 11 вересня о 16:00 та прибуття до Харкова о 10:47. Поїзд слідуватиме через станції Суми, Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів.

У складі поїзда 10 вагонів: 8 купейних та 2 СВ. Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

З 22 жовтня графік поїзда зміниться, про що Укрзалізниця поінформує пасажирів додатково.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Закликаємо пасажирів сумлінно дотримуватися протиепідемічних заходів.

Приватні локомотиви з’являться на дільницях залізничних колій загального користування. Міністерство інфраструктури в межах експериментального проєкту допустило до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування приватні локомотиви ТОВ "Українська локомотивобудівна компанія". Про це повідомляє Урядовий портал.

ТОВ “Українська локомотивна компанія” здійснюватиме курсування приватних локомотивів одразу на 9 визначених дільницях, 8 з яких пролягають територією Хмельницької області:

Стрий – Івано-Франківськ;

Тернопіль – Шепетівка;

Шепетівка – Калинівка 1;

Старокостянтинів 2 – Гречани;

Старокостянтинів 1 – Гречани;

Старокостянтинів 2 – Калинівка 1;

Старокостянтинів 1 – Калинівка 1;

Гусятин – Ярмолинці – Гречани;

Кам'янець-Подільський – Гуменці – Балин – Дунаївці – Ярмолинці – Гречани.

Як зазначається, проект реалізовується з метою виконання одного із зобов’язань України відповідно до угоди про Асоціацію з ЄС – створення конкурентного ринку залізничних перевезень. Як зазначає Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України, головна мета міністерства – ліквідувати дефіцит тяги та монополію Укрзалізниці, але при цьому зберегти баланс між тим, щоб захистити інтереси УЗ як перевізника і задовольнити інтереси бізнесу як вантажовідправника.

Залізничники закінчили роботи з ремонту деформаційних стиків на автомобільній частині мостового переходу через річку Дніпро (м. Кременчук) на 260/261 км дільниці Харків — Знам’янка.

 Так, 27 серпня 2020 року залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закінчили ремонт моста через річку Дніпро в місті Кременчук. Завдяки професіоналізму та досвіду фахівців та безперебійній роботі техніки Харківського містобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця», а також роботі мостової бригади Кременчуцької дистанції колії Південної залізниці роботи були завершені раніше запланованого строку: за планом здача об’єкту та відновлення руху мали відбутися 1 вересня 2020 року.

Виконані ремонтні роботи на мосту дозволить мешканцям та гостям Кременчука безпечно та зручно пересуватися вздовж проїжджої частини мосту.

 

Довідково

Крюківський міст у місті Кременчук, який з’єднує правобережну частину міста з лівобережною, є двоярусним. Верхнім ярусом моста здійснюється рух автомобільним транспортом, нижнім — залізничний. Останній капітальний ремонт був проведений у 1988 році.

Напередодні 1 вересня діти залізничників, котрі вперше підуть до школи, отримають від АТ «Укрзалізниця» подарункові набори.

Цього року до першого класу підуть понад 800 дітей залізничників Південної залізниці. Кожен з них (423 хлопчики та 421 дівчинка) отримає напередодні Дня знань подарунковий набір від АТ «Укрзалізниця» — шкільне приладдя, яке стане в нагоді під час навчального процесу.

До складу подарункових наборів увійшли традиційні необхідні під час навчального процесу канцелярські товари, серед яких фарби, пензлики, ручки, олівці, маркери, фломастери, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон, пенали, підставка для книг, щоденник, зошити та інше. Все це компактно зібрано до шкільних портфелів, які відрізняються за кольором та оформленням для хлопчиків та дівчаток.

Слід зазначити, АТ «Укрзалізниця» вже четвертий рік поспіль готує подарункові набори для першокласників, що є додатковою допомогою для батьків-залізничників.

Сторінка 1 з 1112345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту