Новини » Серпень 2020

У рамках виконання реформи Міністерства охорони здоров’я України Укрзалізниця розпочинає відкритий відбір кандидатів на посади генеральних директорів восьми клінічних лікарень товариства.

Повноваження провести відкритий відбір на конкурсних засадах правління АТ «Укрзалізниця» делегувало філії «Центр охорони здоров’я». Він пройде в декілька етапів.

Так, наразі оголошується відкритий відбір кандидатів на посади генеральних директорів:

Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2;

Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1;

Перший етап: подання документів – триватиме до 12:00 19 серпня 2020 року.

Пакет документів:

1. Автобіографія.

2. Резюме із вказанням контактних даних особи (номера мобільного телефону, електронної адреси).

3. Програма розвитку лікувального закладу, яка розрахована терміном до трьох років (має бути підготовлена в Power Point, обмежень щодо обсягів немає).

Документи подаються на електронну адресу kandidat.coz.uz@gmail.com.

Другий етап: проведення співбесіди та захист програми розвитку лікувального закладу кандидатами.

Він відбудеться о 14:00 25 серпня 2020 року за адресою: вул. Є. Ґедройця, 5.

Участь у співбесіді візьмуть представниками департаментів Укрзалізниці та філії «Центр охорони здоров’я».

Відбір кандидатів на посади директорів інших медзакладів товариства буде оголошено згодом.

Нагадаємо, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників» до штатного розпису лікарень введено посаду генерального директора, а посада головного лікаря вилучена.

Укрзалізниця з 19 серпня відновить курсування поїзда №71/72 Київ – Запоріжжя на виконання рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поїзд вирушить із Запоріжжя 19 серпня, із Києва – 20 серпня та курсуватиме через день.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

За рішенням  Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на трьох залізничних станціях здійснюватиметься лише висадка пасажирів без посадки. Зокрема, з 17 серпня з 00 год 01 хв буде закрито продаж квитків зі станцій Самбір, Дубно та Клевань на 6 пар поїздів.

На вказаних станціях можна буде зробити лише висадку. Зі станцій  Самбір, Дубно та Клевань  не продаватимуться проїзні документи на поїзди:

№98/97Ковель— Київ,

 №49/50 Київ —Трускавець,

№45/46 Ужгород —Лисичанськ,

№231/232 Івано-Франківськ — Генічеськ,

№217/218 Київ —Рахів,

№743/744 Київ —Львів.

Пасажири, які відмовляться від поїздки через закриття цих станцій для посадки, зможуть повернути квитки у залізничні каси чи через інтернет і отримати 100% відшкодування їх вартості.

З 1 червня по 1 серпня 2020 року приміськими поїздами регіональної філії «Південна залізниця» АТ«Укрзалізниця» перевезено 1 955 180 пасажирів, у тому числі  957 480 пасажирів пільгової категорії.

Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» курсує 202 приміських поїзди. До початку введення обмежувальних заходів на території обслуговування філії за повним графіком курсувало щодобово близько 400 приміських поїздів.

Укрзалізниця продовжує поступово відновлювати приміські залізничні перевезення. Призначення приміських поїздів здійснюється відповідно до прийнятих рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по кожній області окремо.

Під час подорожей обов’язковим є використання пасажирами та залізничниками засобів індивідуального захисту. У разі виявлення порушень залізничники вимушені викликати працівників Національної поліції України. З 20 червня по 1 серпня за недотримання маскового режиму пасажирами залізничники майже 40 разів залучали наряд Національної поліції.

Вкотре закликаємо громадян бути відповідальними та неухильно дотримуватися рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом.

В умовах спеки в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають додаткові заходи безпеки, щоб гарантувати стабільний рух поїздів та вберегти працівників від негативного впливу високих температур.

 

Зокрема, на залізниці посилено контроль температурного режиму колій та проведення ремонтно-колійних робіт. Тимчасово призупинено роботи з поточного утримання колії із застосуванням важкої техніки та гідравлічного інструменту, здатні ослабити стійкість рейкошпальної решітки. За потреби початок ремонтно-колійних та інших робіт переноситься на більш ранній час доби.

Фахівці колійного господарства здійснюють щоденні обходи та регулярні об’їзди колійної мережі. Виявлені дефекти усуваються невідкладно.

Залізничники працюють на відкритому повітрі тільки в головних уборах. Працівників також забезпечено бавовняним спецодягом, засобами надання першої допомоги при теплових ударах та достатньою кількістю питної води.

Вживаються необхідні заходи до забезпечення протипожежного режиму: під пильним контролем смуги відведення, де категорично заборонено розкладати вогнища, спалювати сухостій, хмиз, порубкові залишки та сміття, а також територія структурних підрозділів і об’єктів залізничної інфраструктури. Напоготові до можливої протидії вогню відомчі пожежні поїзди, дислоковані на стикових станціях.

Сторінка 1 з 612345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту