Новини » 1 Вересня 2020

АТ «Укрзалізниця» турбується про працівників товариства, які ведуть дітей до школи вперше. Тому, відповідно до рішення керівництва, до 1 вересня діти-першокласники отримають від магістралі подарункові набори — шкільні ранці, у яких є все необхідне приладдя для навчання та творчості (олівці, зошити, щоденник, альбом, фарби та ін.).

 

Для вручення дітям працівників регіональної філії «Одеська залізниця» цього року було придбано 1 тис. 251 подарунковий набір, у тому числі 620 для дівчаток та 631 для хлопчиків.

Вручення наборів організовується безпосередньо в кожному підрозділі філії.

Нагадаємо, що дарувати до 1 вересня шкільне приладдя першокласникам на залізниці стало традицією. Уже четвертий рік поспіль правління АТ «Укрзалізниця» ухвалює рішення про підтримку своїх працівників у період підготовки дітей до школи для зменшення витрат родин на навчальні потреби.

За 7 місяців 2020 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» склало 17 млн 888 тис. 734 тонни вантажів. Середньодобове навантаження становить 83 тис. 985 тонн.


Так, за січень-липень 2020 року на Південній залізниці навантажено 6 млн 873 тис. 771 тонни руди, 5 млн 928 тис. 609 тонн зернових, будівельних вантажів — 2 млн 460 тис. 388 тонн.

Також за 7 місяців цього року на регіональній філії «Південна залізниця» було навантажено 452 тис. 855 тонн жмихів, що на 18% більше, ніж минулого року, та на 17% більше до плану, 362 тис. тонни продовольчих товарів, що на 7% більше порівняно з минулим роком та на 11% більше до плану.

Південна залізниця оперативно та своєчасно виконує всі зобов’язання щодо забезпечення рухомим складом вантажовідправників відповідно до планів перевезень.

Уже кілька років поспіль Одеська залізниця активно приділяє увагу підвищенню енергоефективності та пошуку додаткових шляхів впровадження заходів бережливого виробництва.

Так, від початку року (з січня по липень включно), завдяки впровадженню Програми енерго- та ресурсозбереження по регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вдалося зекономити майже 2 тис. тонн дизельного палива, близько 5 млн кВт год електроенергії, теплової енергії та природного газу — на майже мільйон гривен кожного.

В цілому по філії завдяки виконанню енерго- та ресурсозберігаючих заходів за підсумками 7 місяців поточного року досягнута економія на суму 106,7 млн грн. З них енергоресурсів збережено на 56,8 млн грн.

Зокрема, дизельного палива зекономлено на 44, 5 млн грн, електроенергії — 5 млн кВт год на 9 млн грн, природного газу зекономлено 113,2 тис. м. куб., вугілля — 82,4 тонн на суму 308 тис. грн, теплової енергії — 629,6 Гкал, бензину — на загальну суму 1,2 млн грн.

Основні напрямки Програми, завдяки яким вдалося досягнути економії:

- модернізація систем освітлення з установкою світлодіодних модулів на станціях, цехах, складах, впровадження світлодіодних світильників консольного типу, світлодіодних лампочок для виробничих підрозділів;

- технічне переоснащення компресорних станцій із заміною поршневих компресорів на гвинтові;

- проведення термомодернізації будівель виробничих підрозділів філії, у тому числі утеплення фасадів і покрівель, заміна дерев'яних вікон на металопластикові;

- модернізація теплових мереж з використанням труб, попередньо утеплених пінополіуретаном;

- технічне переоснащення вугільних котелень із заміною застарілих котлів на нові сучасні з більш високим ККД;

- впровадження приладів обліку теплової енергії на об'єктах, які отримують тепло від сторонніх організацій;

- технічне переоснащення бензинового автотранспорту з установкою газобалонного обладнання;

- придбання та встановлення енергоефективних електроконвекторів;

- скасування енергоємних обмежень швидкості руху за рахунок проведення ремонтних колійних робіт;

- відновлення систем контролю витрат дизельного палива Дельта-СУ на ТРС;

- зменшення часу «гарячого» простою електровозів за рахунок використання стаціонарних установок для попереднього випробування автогальм;

- використання тепловозів ТЕ33АС замість тепловозів 2ТЕ10 та 2ТЕ116;

- відновлення працездатності пунктів реостатних випробувань тепловозів.

 

Загалом Програмою енерго-, ресурсозбереження на 2020 рік передбачено виконання 74 заходів, у тому числі 11 заходів, спрямованих на зниження витрат виробничих ресурсів (ресурсозбереження).

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту