Новини » 10 Вересня 2020

У січні-квітні 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» середнім ремонтом відновили понад 60 км колій. Було реконструйовано 7 і відремонтовано 64 стрілочні переводи.

 Колійники також уклали3,9 кмнових плітей безстикової колії  на ділянках, де минулого року виконали реконструкцію колій.

Ремонтно-колійні роботи були зосереджені на основних напрямках перевезень, зокрема, маршрутах руху прискорених пасажирських потягів та головних коридорах транспортування вантажів.

Над відновленням колій придніпровські колійники працювали спільно з фахівцями машинних станцій Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».

Залізничники відремонтували залізобетонний шляхопровід, що розташований у селищі міського типу Олександрівка Донецької області та перетинає одноколійну ділянку залізничної колії на лінії Дубове — Красноармійськ (Покровськ). Після капітального ремонту шляхопровід отримав друге життя — забезпечує комфортні умови руху для залізничного та автомобільного транспорту, а також для пішоходів.


У рамках капітального ремонту шляхопроводу працівники структурного підрозділу «Старобільська колійна машинна станція» підсилили опори та ригелі (43 м³), відремонтували діафрагми прогонових будов (78 шт.), замінили тротуарні блоки (64 шт.) та асфальтне покриття (495 м²) тощо. Також відновили гідроізоляцію, підсилили проїзну частину, замінили перильне огородження, влаштували нові конуси та водовідводи.

Для відновлення шляхопроводу була залучена важка техніка та механізми.

 

Довідково

Шляхопровід було побудовано ще у 1958 році, а з 2017 шляхопровід був закритий. Довжина конструкції 40 метрів. Колія не електрифікована, але шляхопровід знаходиться на автомобільному шляху територіального значення (IV категорії).

У період із червня по серпень(включно) 2020 року в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» придбано 1,3 млн квитків для проїзду у приміському транспорті, в тому числі 384,3 тисяч квитків оформлено для безкоштовного проїзду пасажирів пільгових категорій. Сума від продажу квитків склала 18,8 млн  грн.   

Наразі в межах філії курсує 120 приміських поїздів. До початку введення обмежувальних заходів на території обслуговування Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень, Шевченківської дирекції залізничних перевезень та Знам`янської дирекції залізничних перевезень за повним графіком здійснювали курсування 136 приміських поїздів.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

Одеська залізниця закликає пасажирів дотримуватися усіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції. У поїздах забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів, також на вокзалах, станціях та інших приміщеннях, де перебувають пасажири, з дотриманням усіх санітарних норм та стандартів. Посадка у приміські поїзди здійснюється при наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту