Новини » 14 Вересня 2020

На залізничному переїзді поблизу станції Погребище, що на Вінниччині, двоє чоловіків у стані алкогольного і наркотичного сп’яніння зупинили поїзд заради відео для Instagram.


Зловмисники автомобілем перегородили колії залізничного переїзду саме перед тим, як там мав прослідувати вантажний потяг. У момент руху поїзда один із порушників бігав коліями, інший стріляв із пістолета у напрямку кабіни машиніста. Свої витівки вони знімали на телефон і згодом відео виклали в Instagram.  На щастя, машиніст устиг зупинити поїзд. У результаті інциденту ніхто не постраждав.

На даний момент порушників затримано, відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 КК України (хуліганство). За такий злочин затриманим загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Зі свого боку регіональна філія «Південно-Західна залізниця» провела службове розслідування щодо даного факту. Встановлено, що чергова по переїзду та локомотивна  бригада своєчасно не повідомили керівництво залізниці про інцидент, побоюючись розголосу. За недбалість та недотримання службових інструкцій до працівників Укрзалізниці було застосовано заходи дисциплінарного характеру.

У серпні 2020 року Укрзалізниця поліпшила ключові експлуатаційні показники. Зокрема, за оперативними даними, порівняно з відповідним періодом минулого року, навантаження вагонів збільшилося на 7,9%, вивантаження вагонів — на 9,5%, обіг вагона прискорено на 24,6%.

 

За підсумками експлуатаційної роботи Укрзалізниці в серпні цього року, понад план середньодобово навантажувалось майже 17 тис. тонн вантажів. Водночас вивантаження становило понад 12 тис. вагонів у середньому на добу, що на 1094 вагонів більше до рівня минулого року (109,5 %).

Такий  якісний  показник  використання  рухомого складу,  як  обіг вагона,  прискорений проти серпня 2019 року на 1,91  доби і склав  7,78 доби.  

Також у серпні Укрзалізниця поліпшила показники експлуатації локомотивного парку. Так, середньодобова продуктивність локомотива становить  1235   тис. ткм  брутто, що на 5,9% більше рівня минулого року. Середньодобовий пробіг локомотива виконаний до рівня серпня 2019  року на 104,1% і становить 455 км.

Такий ефективний результат роботи вдалося отримати завдяки якісній взаємодії всіх учасників перевізного процесу, дотриманню графікової дисципліни, покращенню умов руху та навантаження вагонів. У серпні збільшено обсяги навантаження кам’яного вугілля, добрива, цементу, будівельних та зернових вантажів.

Укрзалізниця й надалі вживатиме дієвих заходів для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту.

Укрзалізниця проводить детальне службове розслідування інциденту, що стався у поїзді №107/108 Ужгород-Одеса, інформація про який з’явилась у соціальних мережах.

 

Так, у вказаному поїзді що вирушив за маршрутом 10 вересня, особа, що знаходилась у ньому, попередньо у стані алкогольного сп’яніння, спричинила конфлікт з іншими особами, після чого була передана медичним працівникам по станції Воловець. Разом з тим, для всебічного вивчення інциденту та встановлення усіх обставин й винних у ньому, по прибуттю поїзда його зустріла спеціальна комісія Укрзалізниці яка опитує усіх причетних та свідків інциденту. Більш того, буде проведено медичний огляд усіх працівників поїзної бригади на стан алкогольного сп’яніння у сертифікованому закладі Міністерства охорони здоров’я.

По закінчення розгляду усіх обставин Укрзалізниця вживатиме усіх необхідних заходів в рамках законодавства, в тому числі, за необхідності, звільнення, та надасть додаткову інформацію.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту