Новини » 8 Вересня 2020

У січні-серпні 2020 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили 524 спроби розкрадання залізничного майна і вантажів вартістю понад 3 млн грн, за протизаконні дії затримали 511 зловмисників.

 

Більше половини попереджених крадіжок (55%) становили злочинні зазіхання на вантажі, які перевозить магістраль. Найбільший попит серед розкрадачів мали вугілля (67% від загальної кількості крадіжок вантажів), брухт (19%), метал і металопродукція (9%).

Найактивніше злодії діяли на станціях Синельникове-1 і Таврійськ, на ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, роз’їзд Орлянка – Таврійськ, Чортомлик – Нікополь – Мирова, Запорізький залізничний вузол – Пологи, а також на Криворізькому залізничному вузлі.

Щоб забезпечити цілісність вантажів, залізничної інфраструктури й рухомого складу, працівники відомчої воєнізованої охорони відпрацьовують повідомлення про несанкціоновані втручання у роботу залізниці, патрулюють найбільш криміногенні ділянки магістралі, виставляють пікети та засідки, супроводжують вантажі під час їх транспортування.

Спільно з правоохоронцями за вісім місяців у прилеглих до залізничних колій районах було проведено 80 перевірок пунктів приймання брухту. На 7 виявили вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Діяльність цих пунктів було припинено.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів  стрільці ВОХОР затримали 702 особи, які ходили коліями у невизначених місцях. Порушників правил безпеки на залізничному транспорті оштрафували.

За січень-серпень 2020 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезла понад 3 млн пасажирів пільгових категорій на загальну суму 37,7 млн грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові 17,7% від суми наданих з початку року послуг.

Так, за 8 місяців з місцевих бюджетів надійшло 6685,5 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (у тому числі 465,7 тис. грн погашення заборгованості з компенсації минулого року).

Більше 50% відшкодовуються збитки у Кіровоградській (135 тис. грн), Луганській (10,2 тис. грн) та Донецькій (2,7 тис. грн) областях.

Третину суми, яка підлягає компенсації, отримано філією від місцевих органів влади Сумської (1614,3 тис. грн), Полтавської (1843 тис. грн) та Чернігівської (537 тис. грн) областей.

З початку року по Харківській області перевезено 76,6% від загальної кількості пасажирів пільгових категорій у цілому по магістралі на загальну суму 25837,9 тис. грн. Компенсація за перевезення пільгових категорій громадян, збитки від яких повинні відшкодовуватися місцевими органами влади Харківщини, склала 2543,3 тис. грн, тобто 9,8%.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» вкотре закликає органи місцевої влади віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян.

Запорукою партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні, повинні бути двосторонні договори між замовником пільгових перевезень та перевізником і сумлінне виконання сторонами своїх зобов’язань.

Також поточними видами ремонту минулого місяця відремонтовано та підготовлено до навантаження 1699 вагонів , у тому числі 1042 піввагона, із них на високотехнологічних вагоноремонтних машинах «Донбас» – 502 вагони .

Серед цієї кількості плановим ремонтом оновлено 51 вагон, зокрема:

– 16 вагонів власності підприємства АТ «Укрзалізниця»; ЦТС «ЛІСКИ» – 3; «Дарницький ВРЗ» – 4 ; «Стрийський ВРЗ» – 1; ЦТЛ –5; РВК– 2; «Панютинський ВРЗ» – 7; для філій – ФБМЕС, ЦРКМ, ЦБРК, ЕРТ, СРС ПЗЗ – 13.

Також відремонтовано плановим ремонтом 260 вагонів власності промислових підприємств.

Завдяки зусиллям працівників служби вагонного господарства зі збереження рухомого складу, зокрема проведення своєчасного ремонту, покращуються показники роботи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та забезпечуються необхідні обсяги вантажних перевезень.
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту