Представники регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» — заступник директора регіональної філії з логістики та роботи з поромами Іван Ємець та начальник виробничого підрозділу «Дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій» Андрій Киман — долучилися до III Investment Promotion Forum Odesa 5Т, який відбувся  в Одесі.

Головними векторами «Odesa 5Т» є транспорт, торгівля, технології (включно з ІТ, будівництво та медицину), туризм і траст (прозора економіка, довіра на ринку фінансових послуг). Створення зони пріоритетного розвитку та розвиток науково-дослідницької екосистеми та інфраструктури космічних технологій — серед головних тем форуму цьогоріч.

Тематику транспортної інфраструктури, її розвитку в Одесі та її сучасні проблеми обговорювали під час другого дня заходу.

Головна особливість Одеської залізниці — її приморське та прикордонне розташування, у регіоні якої знаходяться великі морські та річкові порти, що забезпечують зовнішні транспортно-економічні зв'язки з більш ніж 70 країнами світу. Одеська магістраль, яка є головною сталевою артерією, зацікавлена в стабільному розвитку та покращенні соціально-економічних показників регіону. Також однією з ключових тем для обговорення став туристичний потенціал міста та обговорення її в рамках дискусійної панелі «Інвестиції в сектор туризму та індустрію гостинності». Слід зазначити, що значна частина курортників до місць відпочинку у південному напрямку потрапляє саме залізницею.

У заході взяли участь понад 500 учасників, серед яких іноземні інвестори, транспортники, бізнесмени, аналітики, представники торгово-промислових палат, дипломатичних місій та інші.

Такий інвестиційний форум — це платформа для залучення приватних та муніципальних інвестицій, підвищення інноваційного та технологічного потенціалу міста, розвитку інфраструктури, презентації бізнесу та пошуку можливостей.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнав змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Поїзд №701/702 сполученням Львів — Чернівці — Львів курсує щоденно (зі Львова — крім середи, з Чернівців — крім четверга) з усіма графіковими зупинками.
Поїзди №6335/6336, №6341/6342 сполученням Здолбунів — Сарни — Здолбунів здійснюють зупинку для посадки та висадки пасажирів на з. п. Камʼяногірськ, з. п. Лісопіль, ст. Костопіль, з. п. Рокитне, з. п. Пісків.
Поїзди №6091/6096/6093/6092 Рівне — Львів — Здолбунів — Рівне зупиняються для посадки та висадки пасажирів на станції Дубно.
Поїзд №6472/6471 Коломия — Вадул-Сірет — Коломия робить зупинку для посадки та висадки пасажирів у Коломиї, Неполоківцях, Лужанах, Мамаївцях, Чернівцях-Північних, Чернівцях, Чернівцях-Південних;

поїзд №6431/6437 Коломия — Івано-Франківськ — на ст. Коломия, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця;
поїзд № 6434/6438 Івано-Франківськ — Коломия — на станціях Івано-Франківськ, Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці; 

поїзди №6452 Коломия — Заліщики та №6441 Коломия — Рахів — на станції Коломия; 

поїзд №6402/6401 Івано-Франківськ — Ворохта — на станції Івано-Франківськ, Бистриця, Хриплин, Дружба, Братківці, Дачник; 

поїзд №6403/6404 Івано-Франківськ — Яремче — на станціях Івано-Франківськ, Бистриця, Хриплин, Дружба, Братківці, Дачник;
поїзд №6415/18 Івано-Франківськ — Ходорів — на станціях Івано-Франківськ, Угринів, Ямниця, ТОС, Єзупіль;
поїзд №6425/6426 Івано-Франківськ — Стрий — на станціях Івано-Франківськ, Угринів, Павлівка, Ценжів, Майдан, Калуш.
Відновили курсування поїзди №6244 Тернопіль — Ланівці, №6277 Тернопіль — Заліщики, №6253 Тернопіль — Підвисоке, а з 22 вересня відновить курсування поїзд №6241 Ланівці — Тернопіль, №6270 Заліщики — Тернопіль, №6252 Підвисоке — Тернопіль.
Крім того, поїзд №6244/6241 Тернопіль — Ланівці — Тернопіль здійснюватиме технічну зупинку лише для висадки пасажирів на станціях 151 км, Шляхтичі, Лозова, Курники, Стегніківці, Івашківці, Збараж, М. Глибочок, Красносільці, Зарудечко.
Поїзд №6277/6270 Тернопіль — Заліщики — Тернопіль здійснюватиме лише висадку пасажирів на станціях Березовиця, Прошова, Зелений Гай, Товсте, Рожанівка, Ворвулинці, Торське, Дзвиняч.
Поїзд №6253/6252 Тернопіль — Підвисоке — Тернопіль робитиме технічну зупинку для висадки пасажирів на станціях Березовиця, Буцнів, Серединки, Ходачків.
Детальніше з розкладом руху поїздів на маршрутах прямування можна ознайомитися на сайті регіональної філії “Львівська залізниця”: railway.lviv.ua/schedule/suburban/.
Нагадуємо, що під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі пасажири обов`язково повинні одягнути захисну маску чи респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися усіх рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

З 00:01 22 вересня 2020 року* на станціях Ніжин та Носівка відновлено посадку пасажирів.

 Так, пасажири зможуть придбати квитки зі вказаних станцій на поїзди сполученням:

№45/46 Ужгород — Лисичанськ;
№774/773 Київ — Шостка;
№779/780 Суми — Київ, Вінниця;
№786/785 Київ — Шостка;

*Відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №32 від 21.09.2020 року

Під час осіннього комісійного огляду, який триває з 15 вересня по 30 жовтня, залізничники регіональної філії «Південна залізниця» готують до роботи в зимових умовах 68 складів потягів серій ЕР2, ЕР2Р, ЕР2Т, ЕТ2, ЕПЛ9Т, ЕР9М, ЕР9П, ДР-1А та 2 рейкових автобуса серії 620М.

У час комісійного огляду працівники моторвагонних депо  працюють над тим, щоб перевести вузли та агрегати моторвагонного рухомого складу (МВРС) на зимовий режим роботи,  а також виконують перевірку системи опалення вагонів рухомого складу та водопостачання. Виявлені під час огляду несправності  систем та агрегатів рухомого складу усуваються. Виконана робота гарантує стабільну та безпечну експлуатацію моторвагонного рухомого складу в осінньо-зимовий період.

Також у виробничих підрозділах служби приміських пасажирських перевезень згідно з розробленими графіками здійснюється ретельне миття вагонів, а в разі  необхідності — оновлюється  лакофарбове покриття кузовів вагонів МВРС.

Упродовж січня – серпня 2020 року працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» під час проведення оперативно-профілактичних заходів затримано 324 сторонніх осіб.

За порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному поїзді, працівники воєнізованої охорони притягли до адміністративної відповідальності 225 осіб, 89 громадян попереджено. За підозрою у скоєнні крадіжок матеріальних цінностей філії на суму 111,9 тис. грн передано до правоохоронних органів 15 осіб.

Також, за вказаний період стрільцями воєнізованої охорони супроводжено 114456 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 16353 поїзди.

Сторінка 2 з 466«««123456»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту