Google AdSense

Найчастіше поїздами сполученням Кошице — Мукачево — Кошице подорожують іноземці. Як свідчить статистика, упродовж літа 55 % пасажирів були іноземцями, 45 % — українці.

 

Серед пасажирів, які подорожують зазначеними поїздами, громадяни Словаччини — 34 %, Чехії — 12 % та Угорщини — 4 %. Крім того, серед пасажирів були громадяни Аргентини, Парагваю та Південної Кореї. Загалом поїздами подорожували громадяни 39 країн світу.

Така статистика свідчить про успішність цього проекту та важливість станції Мукачево як міжнародного пересадочного центру. Залізничники сподіваються, що зазначений маршрут сприятиме подальшому розвитку в’їзного туризму в Україні.

Нагадаємо, наразі між Мукачево та Кошице курсують євроколією дві пари поїздів — № 960/961 та № 962/963.

Четвертого вересня на станції Мудрьона біля Кривого Рогу в гаражі, у 30 метрах від залізничної колії, працівники воєнізованої охорони залізниці виявили незаконний пункт прийому металобрухту. При огляді було знайдено близько 30 м порізаних рейок, маневровий карликовий світлофор, елементи вантажного вагона, 8 костилів та ін. У результаті затримані та передані правоохоронцям троє непрацюючих громадян.

 

У незаконних пунктах прийому металобрухту за вкрадені деталі грабіжники отримують кілька десятків гривень, а відновлення пошкодженого обладнання коштує залізниці в сотні разів більше. Окрім невиправданих фінансових витрат галузі, через такі дії зловмисників порушується графік пасажирського та вантажного руху, потерпають пасажири.

Так, вчора, 8 вересня, на перегоні Дачне — Усатове Одеської області крадії розграбували релейну шафу та викрали обладнання сигналізації та зв’язку, що забезпечували безпеку руху поїздів, зупинивши рух поїздів на півгодини. Раніше, 6 вересня, на перегоні Перехрестове — Затишшя (також на Одещині) через пограбування обладнання сигналізації та зв’язку було зупинено 8 поїздів на термін до години.

Воєнізована охорона Укрзалізниці з початку року перевірила 1985 пунктів прийому металобрухту, у 16 з яких виявлено вкрадені на залізниці деталі. Охоронці затримали 19 злочинців і спрямували до правоохоронних органів близько 3 тис. звернень.

Укрзалізниця сподівається на прискорення реагування правоохоронців на повідомлення про злочини, небезпечні для залізничників та пасажирів.

Упродовж літа 2019 року залізничним транспортом скористалося понад 13,2 млн пасажирів, що на рівні показників минулого року.

 

Загалом цьогоріч влітку було задіяно 2930 пасажирських вагонівВ одеському, херсонському, азовському, бердянському напрямках влітку курсувало 33 додаткові поїзди.

Цього літа Укрзалізниця перевезла більше маленьких відпочивальників, які подорожували в складах організованих груп до місць відпочинку. Зокрема, за 3 літні місяці залізниця перевезла понад 161 тис. дітлахів, або 3,3 тис. груп, що майже на 50 % більше, ніж минулого року.

За 8 місяців 2019 року колійники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели реконструкцію та ремонт 126 км колії та 106 стрілочних переводів.

 

Зокрема, колійним господарством регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснено реконструкцію 16,6 км колії, в т.ч. 15,5 км по непарній колії перегону Гракове-Шевченкове та 1,1 км по головній непарній колії ст. Коробочкине.

Залізничники також провели капітальний ремонт 6,6 км колії, середній ремонт 103 км колії.

В 2019 році залізничники Південної магістралі запланово здійснити реконструкцію та ремонт майже 193 км колії та 142 стрілочних переводів

Укрзалізниця з початку осені подовжила маршрут поїзда-трансформера № 7 Київ — Івано-Франківськ до Чернівців, тим самим створивши зручне сполучення столиці з західними кордонами країни. Також склад поїзда був збільшений з 10 до 18 вагонів.

 

Поїзд № 7 Київ — Чернівці відправляється з Києва о 22:22 та прибуває до Чернівців о 10:27. У зворотному напрямку відправлення о 20:58 та прибуття до Києва о 09:07. Час у дорозі становить 12 годин 5 хвилин. Також цим поїздом можна дістатися до Львова, Івано-Франківська та Коломиї.

До складу поїзда включені купейні вагони, осучаснені капітально-відновлювальним ремонтом. Вагони обладнані системами кондиціонування повітря, вакуумними туалетами, у кожному купе встановлені розетки.

З розкладом поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці, а квитки придбати в залізничних касах або онлайн.

Сторінка 2 з 270«««123456»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту