Google AdSense

Працівники галузевої служби колії Південно-Західної залізниці продовжують виконувати заплановані обсяги ремонтно–колійних робіт. За 4 місяці 2017 року залізничники капітально відремонтували 9 км колії та реконструювали 25,12 км колії .

Також середнім ремонтом відремонтовано 22,50 км колії, комплексно-оздоровчим 35,25 км колії .

Залізничники ремонтують також і стрілочні переводи: з початку року замінено на нові 4 комплекти стрілочних переводів.

Загалом у 2017 році заплановано капітально відремонтувати 49 км колій, реконструювати 77,85 км та замінити на нові 42 комплектів стрілочних переводів.

Сьогодні вранці на станції Нігин в результаті зіткнення з маневровим локомотивом сталося зіткнення локомотива і першого вагона пасажирського поїзда 139 Київ — Кам’янець-Подільський

 

«Це потяг Київ-Кам’янець-Подільський. Він прибуває о шостій з копійками. Я сиділа і пила чай. Потім я подивилася на час і зрозуміла, що через 15-20 хвилин я буду на місці. У цей момент починається миттєве різке гальмування», — повідомила пасажирка поїзда Галина Щербак.

«Я кричу всім у купе: «Ми зіткнулися». Відразу було зрозуміло, що це не стоп-кран. Ніхто не постраждав. Але коли ми виглянули, ми побачили дійсно жахливу картину. Там був товарний поїзд. Чи то вони зіткнулися лобом … Наш локомотив розвернуло на 180 °, він лежав поперек рейок. Рейок там практично немає. Поруч валяється локомотив від товарняка. Перший вагон стоїть нахилившись. З нього витікав дизель. Народ почав виходити. Хтось пішов по шляхах. Там станція Нігин. Тобто це десь за 200 метрів від станції Нігин. До Нігину там йде путівець. Ми встали там і почали думати, що і як. Народ переляканий, ніхто нічого не розуміє, люди розходяться по лісу, ніхто не знає, в який бік іти. У всіх сіли телефони», — додала вона.

За словами Галини Щербак, через 40 хвилин під’їхали дві швидкі. Потім — 2 машини поліції. Почали активно під’їжджати таксисти. Потім приїхав великий автобус. «Я так розумію, автобус прислали за людьми», — сказала вона. Також пасажирка зазначила, що в її вагоні ніхто не постраждав. Тільки у декого були невеликі забої.

Також Громадському радіо вдалося зв’язатися з прес-секретарем регіональної філії «Південно-Західної залізниці» Ганною Казимір.

«27 травня близько 6 ранку, а саме в 5:55, відбулося зіткнення пасажирського поїзду 139 сполученням Київ-Кам’янець-Подільський з вантажним маневровим локомотивом вантажного поїзду», — повідомила вона. За словами Ганни Казимір, при зіткненні зійшов локомотив пасажирського поїзду та один вагон. Причини цієї транспортної події зараз будуть з’ясовуватися.

Нацполіція попередньо встановила, що у пасажирському потязі, який прямував зі столиці до Кам’янця-Подільського, їхали на екскурсію школярі. Загалом травмувалося 6 осіб, з яких троє дітей. У всіх діагностували забої різних частин тіла. Жертв немає.

Як повідомили у Нацполіції України, розпочато кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту (ст. 276 КК України).

Під Нігином зіткнулися потяги // ГУДСНС у Хмельницькій області
Під Нігином зіткнулися потяги
ГУДСНС у Хмельницькій області

Під Нігином зіткнулися потяги // ГУДСНС у Хмельницькій області
Під Нігином зіткнулися потяги
ГУДСНС у Хмельницькій області

Під Нігином зіткнулися потяги // ГУДСНС у Хмельницькій області
Під Нігином зіткнулися потяги
ГУДСНС у Хмельницькій області

27 травня о 5:55 годині по ст. Нігин Хмельницької області сталося зіткнення пасажирського поїзда № 139 Київ -  Кам’янець-Подільський з маневровим локомотивом вантажного поїзда. В результаті цієї транспортної події  стався схід одного пасажирського вагона  та локомотива. За попередньою інформацією, легкі травми отримали 5 пасажирів, 4 з них - діти. Травмованих пасажирів доставлено до лікарні.

Для решти пасажирів поїзда організовано вивезення автобусами до Кам'янця-Подільського.

На місце транспортної події виїхав перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов, а також комісія у складі представників центрального апарату Укрзалізниці та регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Для ліквідації сходу Південно-Західною залізницею  залучено відбудовний поїзд зі станції Жмеринка .

Причини транспортної події на даний час з’ясовуються.

Затримки в руху поїздів немає.

До уваги користувачів системи обліку тролейбусів КП "Електротранс"!

Терміном до 1 червня 2017 року у вас є можливість зайти в свій акаунт системи "АС Клієнт - ЕТ" та роздрукувати необхідні записи.

В період до вищевказаної дати всі акаунти користувачів залишаться в робочому вигляді як і раніше. З 1 червня 2017 року система припиняє свою роботу за вказаною адресою: http://www-ki.grechany.km.ua .

В подальшому адміністрацією будуть впроваджуватися заходи з перенесення всієї інформаційної бази АС "Клієнт - ЕТ" на інше доменне ім'я. Про дату запуску системи на новій адресі буде оголошено окремо.

29 квітня 2017 року, шахраї викрали чотирнадцять з’єднувальних накладок разом із стиковими болтами на 13 кілометрі перегону Шепетівка-Подільська – Ізяслав.

Працівник Шепетівської дистанції, під час огляду залізничного полотна виявив крадіжку. У зворотному випадку пошкодження колії могло би призвести до сходження поїзду.

Через пошкодження колії був затриманий дизель-поїзд № 6229 сполученням Шепетівка – Ланівці майже на півтори години.

На місці злочину правоохоронці виявили сліди від шин автомобіля, за допомогою якого було викрадено понад 450 кг деталей верхньої будови колії.

Цей випадок можна вважати як диверсію чи навіть як теракт. Зараз, згідно зі статтею 185 ч.1 КК України, такі дії караються штрафом від 50 до 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Сторінка 200 з 270«««196197198199200201202203204»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту