До уваги відвідувачів! 27 серпня з 6.00 до 21.00 сайт "Депо Гречани" буде відключено для проведення профілактичних робіт та усуненню багів. Просимо вибачення за незручності.

Укрзалізниця має позитивні результати роботи у вантажному секторі. Зокрема, від запровадженої торік дерегуляції вагонної складової. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.

За його словами, цей крок дозволив Укрзалізниці самостійно встановлювати ціни за користування вантажними вагонами своєї власності та позбавив можливості отримувати надприбутки посередникам. Крістіан Кун додав, що компанія також вжила низку заходів, які дозволили суттєво скоротити час простою порожніх вагонів. «Це дозволило трохи розрядити ситуацію з браком вагонів, вона вже не така критична, як торік», - зауважив член наглядової ради компанії.

Крім того, він підтримав автоматизацію процесу розподілу рухомого складу. «Якщо начальники на місцях більше не вирішуватимуть, кому і коли дати вагон, а це буде довірено електронній системі, зникне поле для корупції», - резюмував німецький фахівець.

За останній рік Укрзалізниця заощадила десятки мільйонів євро завдяки закупівлі дизпального на підставі міжнародного цінового індексу. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.


Менеджер також нагадав, що Укрзалізниця нещодавно прийняла на роботу фахівця, який відповідає за закупівлі. Також розпочав роботу уповноважений з питань антикорупційних заходів.

«Усе це відбувається на фоні курсу Укрзалізниці на централізацію закупівель. Це абсолютно нормально для компанії такого масштабу. На сьогодні склалася ситуація, коли регіональні філії закуповують значну частину матеріалів на власний розсуд - без контролю з боку центрального офісу. Така ситуація є нетиповою для таких великих компаній - їй має бути покладений кінець. Подекуди це вже робиться, хоча й доводиться стикатися зі спротивом», - зазначив Крістіан Кун.

Нагадаємо, Укрзалізниця стала першою державною компанією України, яка почала постачати дизпальне із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.

Навантаження зерна нового врожаю на станціях регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочалося 28 червня. Станом на 18 серпня навантажено 15 050 вагонів, або 1млн 027 тис. 600 тонн.

 

Для забезпечення безперебійного транспортування врожаю сільськогосподарської продукції 2019 року залізничники Південної магістралі провели комісійні огляди стану під'їзних колій, вагового господарства, елеваторів, хлібоприймальних пунктів, комбінатів хлібопродуктів, комбікормових заводів, підприємств, що здійснюють навантаження і вивантаження зерна.

У липні місяці поточного року на Південно-Західній магістралі було зафіксовано 30 випадків крадіжок майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту, із них попереджено 11 випадків на суму 398 тис. грн. Затримано 22 зловмисники.

Загалом за 7 місяців 2019 року зафіксовано 213 випадків крадіжок майна та матеріальних цінностей залізниці, з яких 76 випадків попереджено на загальну суму 1289 тис. грн. Затримано 88 зловмисників.

По усіх випадках розкрадань майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту порушені кримінальні провадження.

Сторінка 202 з 466«««198199200201202203204205206»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту