Філія «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання двох ескалаторів, що будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в місті Києві. Нові підйомники будуть встановлені на місці діючих. Пропозиції на участь у тендері приймаються до 8 травня. Гарантія на ескалатори має бути не менше 3 років з дня введення в експлуатацію. Очікувана вартість закупівлі 13,86 млн грн.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця планує до кінця року встановити нові ескалатори у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський. Наявні ескалатори майже вичерпали термін своєї експлуатації. Підйомники, які наразі експлуатуються на вокзалі, були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу. Вони працюють 20 годин на добу й обслуговують 20-40 тисяч пасажирів щоденно.

Під час останнього технічного огляду були сформульовані зауваження щодо функціонування ескалатора, який працює на спуск. Зокрема, виявлено граничний знос поручнів ланцюга та їх приводу. У зв’язку із цим 28 лютого 2018 року було тимчасово призупинено  роботу ескалатора, який працює на спуск. Після проведення ремонту та заміни поручнів 5 квітня цей ескалатор запущено в роботу.

На теперішній час обидва ескалатори працюють у штатному режимі.

 

Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків за всіма напрямками, окрім сполучення Львів – Маріуполь, де ще не завершено корегування руху у зв’язку з плановими колійними роботами. Але вже найближчими днями пасажири зможуть купити проїзні документи й на цьому напрямку.

 

Продаж проїзних документів було тимчасово призупинено для корегування графіка руху деяких поїздів через планові колійні роботи. Такі роботи проводяться щороку з настанням теплої погоди, адже вони необхідні для безпеки перевезень. Усі зміни в розкладі курсування поїздів відображені у квитках.

Просимо у пасажирів вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, продаж квитків на поїзди внутрішнього сполучення відкривається за 45 діб, на швидкісні поїзди – за 30 діб. Рух поїздів, що прямують у бік зони АТО, корегується з урахуванням щоденної ситуації на лінії розмежування – від 10 до 30 діб до відправлення поїзда

Стартував місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання травматизму на залізничному транспорті серед громадян. Особливу увагу фахівці з безпеки приділяють спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Залізничники відвідають також дошкільні заклади, щоб в ігровій формі пояснити малюкам правила безпечної поведінки поряд із залізницею.

 

Зокрема, для ілюстрацій правил поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури були розроблені спеціальні плакати та виготовлені відеоролики. Ці відеоматеріали транслюватимуться не лише в навчальних закладів, а й на залізничних вокзалах. Також по гучномовцях залізничники нагадуватимуть громадянам про необхідність дотримання правил безпеки.

Окрім цього, перевіряється якість утримання та освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу, надійність роботи шлагбаумів, звукової та світлової сигналізації.

Укрзалізниця закликає громадян дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті та не нехтувати своїм життям та здоров’ям. Психологи рекомендують з дитинства привчати дитину відповідально ставитися до питань особистої безпеки, тому дуже важливо, щоб батьки власним прикладом демонстрували належну поведінку поблизу залізничних об’єктів. «Знань люди мають достатньо, але не використовують їх з метою убезпечити себе. Потрібно з дитинства виховувати відповідальність щодо особистої безпеки та впевненість у цінності власного життя», – прокоментував доктор психологічних наук Сергій Яковенко.

 

Довідка

Впродовж першого кварталу 2018 року на станціях та перегонах ПАТ «Укрзалізниця» травмовувалася 131 стороння особа проти 117 в минулому році, у тому числі 72 особи – зі смертельним наслідком проти 81 за той же період минулоріч. У тому числі травмовано 6 дітей віком до 16 років, з них 2 загинули.

«Вже розпочинаємо продаж квитків на додаткові поїзди на кінець квітня. Нагадаю, українці відпочиватимуть 4 дні – з 28 квітня до 1 травня. За дні Великодніх свят поїздами подорожувало 870 тис. пасажирів. Очікуємо чималий ажіотаж і на травневі вихідні. Зараз нагоду придбати проїзні документи мають ті, хто планує маршрути у напрямку Одеси, Львова, Костянтинівки та Хмельницького», — повідомив у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

У березні поточного року на Південно-Західній магістралі було зафіксовано 23 випадки крадіжок майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту, із них розкрито 6 випадків на суму 105,479 тис. грн. Затримано 9 зловмисників.

Загалом за 3 місяці 2018 року зафіксовано 75 випадків крадіжок майна та матеріальних цінностей залізниці, з яких 21 випадок попереджено на загальну суму 211,247 тис. грн. Затримано 32 зловмисника.

По усіх випадках розкрадань майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту відкриті кримінальні провадження.

Сторінка 202 з 323«««198199200201202203204205206»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту