Google AdSense
Упродовж 12 місяців 2016 року на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західної залізниці» сталося 20 дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких 4 людини загинуло і 11 травмовано. Причина усіх ДТП - порушення Правил дорожнього руху з боку водіїв автотранспортних засобів.Найбільша кількість ДТП сталися на території Київської області.

Внаслідок дорожньо-транспортних подій було заподіяно збитки підрозділам філії на суму 1 536,2 тис. грн.

Працівники Південно-Західної магістралі цілодобово забезпечують безпеку на залізниці. Усі залізничні переїзди проходять ретельну перевірку під час обов'язкових комплексних комісійних оглядів.Саме водії, незважаючи на всі технічні заходи безпеки, продовжують ризикувати, намагаючись заощадити хвилини перетинають колії при попереджувальних сигналах. Залізничники постійно проводять профілактичну роботу серед керманичів авто – встановлюють інформаційні плакати, роздають пам’ятки, висвітлюють події у ЗМІ, розповідають про наслідки ДТП і відповідальність, яку несуть водії.

Регулярно проводиться заміна шпал і рейок, переїзного настилу, дорожніх знаків, регулювання пристроїв автоматичної переїзної сигналізації на переїздах. Зокрема, особливо ретельну перевірку проходять звукові, світлові сигнали та автоматичні шлагбауми.

Працівники регіональної філії «Південно-Західної залізниці» закликають водіїв автотранспорту та пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху, бути вкрай уважними на залізниці, не ризикувати своїм життям та не наражати на небезпеку чужі життя.

Нажаль, що року кількість ДТП з вини автомобілістів на залізниці зростає. Для порівняння, упродовж 12 місяців 2015 року на залізничних переїздах Південно-Західної залізниці було зафіксовано 15 ДТП, в результаті яких 7 чоловік загинули і 4 були травмовані.

Сьогодні після двотижневої перерви запрацювала офіційна сторінка голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна. Тож актуальну інформацію знову можна отримувати від першої особи в галузі. Запрошуємо бути на зв’язку залізничників, журналістів, громадських активістів і всіх, хто слідкує за змінами в Укрзалізниці.

Відтепер усі, кого цікавить особиста точка зору голови правління ПАТ «Укрзалізниця», знову можуть отримувати найважливіше – інформацію з першоджерела. Завдяки соціальній мережі Facebook кожна людина може донести до громадськості свою позицію, без посередників і маніпуляторів, які некоректно трактують офіційні повідомлення.

Нагадаємо, два тижні тому офіційну сторінку голови правління ПАТ «Укрзалізниця» було зламано й заблоковано. Ласкаво просимо до нового акаунту!

Опади у вигляді рясного снігу спостерігаються на більшості залізниць України. Наразі пасажирські поїзди, як у далекому, так і у приміському сполученнях відправляються та прибувають за графіком. Для безперервного руху поїздів за минулу добу понад 2 тис. залізничників прибирали сніг на коліях, вокзалах та станціях. Загалом від снігу очищено 5,4 тис. стрілочних переводів, 250 технологічних проїздів та близько 100 пасажирських платформ. Роботи тривають цілодобово.

Для забезпечення безперебійного і безпечного руху поїздів, ефективної та стабільної роботи взимку в структурних підрозділах ПАТ «Укрзалізниця» реалізується цілий комплекс заходів. Так, ще в жовтні на залізницях опрацьовані плани снігоборотьби, а на найважливіших станціях і перегонах організовано розстановку снігоприбиральної та снігоочисної техніки. Для оперативного реагування встановлено цілодобове чергування керівників служб, відділень і структурних підрозділів підприємств, працюють штаби по боротьбі з негодою.

Заздалегідь пройшли перевірки та утеплення вокзалів і станцій, службово-технічних будівель і споруд ПАТ "Укрзалізниця". На всіх станціях підготовлено освітлювальну апаратуру, компресорні установки, пристрої пневмообдуву стрілочних переводів та системи зв'язку.

У поточному році на мережі залізниць ПАТ «Укрзалізниця» планові інструктажі пройшли 8,2 тис. «першозимників» - фахівців, які вперше працюватимуть на магістралях в зимовий період. Закуплено та видано зимовий спецодяг.

Загалом для до роботи в зимовий період на магістралях України підготовлено 121 одиницю снігоочисної техніки та 101 одиницю снігоприбиральної техніки. Також 2381 стрілочний перевід обладнано системою електрообігріву та 13412 – системою пневмообдуву.

30 листопада 2016 року , на під’їзній колії ТЕЦ-6 до станції Бровари Київської дирекції залізничних перевезень були проведені командно-штабні навчання із залученням 5-ти відділень ДСНС України та пожежного поїзда станції Дарниця.

 

За сценарієм о 9 год. 30 хв. на під’їзді до міста Бровари, при проходженні по непарній колії пасажирського потягу № 53 сполученням Санкт-Петербург – Київ та при проходженні по парній колії вантажного поїзда № 3424 сполученням Дарниця-Ніжин, вчинено терористичний акт (пошкодження суміжних колій вибухонебезпечним предметом), в результаті якого:

- зійшов з рейок один пасажирський вагон;

- виникла розгерметизація котла однієї цистерни вантажного потягу, з подальшим загорянням вилитого дизельного палива.

Внаслідок умовної надзвичайної ситуації загинуло 2 особи, 20 пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості.

Для ліквідації пожежі, її наслідків та рятування пасажирів пасажирського поїзда на місце події о 9 год. 40 хв. прибули перші підрозділи ДСНС України у складі 2-ох відділень Державної пожежно-рятувальної частини № 21 м. Бровари на чолі з начальником частини, через 5-ть хвилин прибули відділення селищних пожежних команд смт. Велика Димерка та с. Красилівка. О 10 год. 00 хв. на місце надзвичайної ситуації прибуває пожежний поїзд станції Дарниця регіональної філії «Південно-Західна залізниця» під керівництвом начальника пожежного поїзда.

Після відключення електропостачання в контактній мережі та отримання дозволу на початок пожежогасіння о 10 год. 12 хв. особовим складом пожежного поїзда розпочата ліквідація пожежі за допомогою повітряно-механічної піни, в свою чергу підрозділи ДСНС України для запобігання вибуху проводять охолодження цистерни з дизельним паливом та проводять евакуацію постраждалих пасажирів.

Після відключення електропостачання в контактній мережі та отримання дозволу на початок пожежогасіння о 10 год. 12 хв. особовим складом пожежного поїзда розпочата ліквідація пожежі за допомогою повітряно-механічної піни, в свою чергу підрозділи ДСНС України для запобігання вибуху проводять охолодження цистерни з дизельним паливом та проводять евакуацію постраждалих пасажирів. (Доречно згадати, що один пожежний поїзд по запасу вогнегасних речовин замінює 25 пожежних автоцистерн, та саме йому перепадають найбільш відповідальні ділянки роботи під час ліквідації пожеж, а всього на території регіональної філії на бойовому чергуванні знаходиться 11 пожежних поїздів).

О 10 год. 50 хв. пожежа остаточно ліквідована.

Результати командно-штабних навчань черговий раз підтвердили професіоналізм працівників відомчої пожежної охорони регіональної філії, належний стан утримання пожежних поїздів та відповідальне ставлення до подібних заходів керівництва служб воєнізованої охорони, локомотивного господарства, господарства пасажирських перевезень, служби вагонного господарства, Київської дирекції залізничних перевезень та станції Бровари, які в стислі терміни змогли організувати та забезпечити проведення навчань на високому рівні.

За повідомленням Хмельницького обласного центру з гідрометеорології сьогодні, 2 грудня, внаслідок переміщення активного циклону з північного заходу у місті Хмельницькому й області очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура повітря  протягом доби від 3° морозу до 2° тепла.

Такі погодні умови ускладнюють роботу енергетиків, зв'язківців, автомобільного та електротранспорту, можуть створити загрозу життю та здоров’ю людей.

Комунальні служби міста продовжують боротися із сніговими заметами та ожеледдю на дорогах і пішохідних зонах міста. До роботи залучена комунальна техніка та двірники.
Просимо хмельничан не залишати авто на узбіччях доріг, проїздах, щоб дати можливість працювати снігоочисній техніці.
Звертаємо увагу як водіїв, так і пішоходів на необхідність бути особливо уважними на дорогах, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.
Керування автомобілем у складних погодних умовах вимагає від водіїв особливої пильності та неухильного дотримання усіх правил дорожнього руху. Нагадуємо про необхідність змінити гуму на зимову. Прохання - не паркувати автомобілі у безпосередній близькості до дерев, будинків, електроопор. Закликаємо хмельничан, по можливості, взагалі утриматись у ці дні від поїздок на власних авто.
Сторінка 207 з 270«««203204205206207208209210211»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту