Google AdSense
День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма хмельничанами.
Разом з тим, це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли нам берегти його та зміцнювати своєю працею. Майбутнє процвітання Хмельницького залежить від нашої щоденної праці і турбот про місто, від нашого бажання зробити своє місто красивим і благополучним.
Від чистого серця вітаємо вас із Днем міста! Всім хмельничанам бажаємо щасливого свята. Нехай Бог благословить наше місто і пошле його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай із кожним роком розквітає наш рідний Хмельницький!
З повагою,
адміністрація сайту "Хмельницький тролейбус" та "Депо Гречани"
У зв’язку зі зростанням випадків розкрадання матеріальних цінностей залізниць України цьогоріч на Південно-Західній залізниці у рази посилили профілактичну роботу серед населення та працівників відомчих підприємств.

До того ж у зв’язку із ліквідацією УМВС України на Південно-Західній залізниці, воєнізованій охороні довелося взяти на себе значно більше зобов’язань щодо попередження крадіжок майна залізничної інфраструктури, зокрема елементів верхньої будови колії, пристроїв сигналізації та зв’язку, а також вантажів, що перевозяться залізничним транспортом, адже несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту є реальною загрозою виникнення аварій, які можуть привести до людських жертв.

Так, з початку поточного року, станом на 23 вересня, оперативними групами воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» було попереджено 86 випадків крадіжок матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 1 млн. 800 тис. грн. За скоєні злочини було затримано та передано до правоохоронних органів 113 осіб.

З метою виявлення крадіїв та попередження збуту викрадених елементів залізничної інфраструктури, воєнізованою охороною періодично здійснюються рейди по пунктах прийому металобрухту, які розташовані в безпосередній близькості до залізниці. З приймальниками проводяться бесіди щодо відповідальності за прийом у якості металобрухту елементів залізничної інфраструктури. Влітку навіть було розроблено спеціальний альбом із зображеннями специфічного залізничного обладнання та роздано у пунктах прийому металобрухту поблизу залізничних колій і станцій. У результаті за інформацією працівників одного із пунктів було затримано 2 сторонніх осіб за спробу здачі деталей верхньої будови колії.

Окрім цього, воєнізована охорона проводить профілактичну роботу по збереженню життя людей. На перегонах та у парках станцій співробітники воєнізованої охорони постійно проводиться робота з попередження ходіння сторонніх осіб коліями у невстановлених місцях. З початку року, станом на 23 вересня вже затримано 451 людину – загальна сума штрафу становить 15 тис. 344 грн. Для порівняння: за відповідний період 2015 року було оштрафовано 99 осіб за ходіння коліями у невстановлених місцях на загальну суму 3 тис. 377 грн.

Ще одним важливим аспектом є профілактично роз’яснювальна робота серед молоді. Зокрема, працівниками апарату служби, загонів та керівним складом підрозділів постійно проводяться заняття з учнями та студентами навчальних закладів, розташованих поряд із залізницею. На заняттях надаються роз’яснення щодо особливостей діяльності залізничного транспорту, а також інформація щодо безпечної поведінки на ньому, наводяться приклади щодо можливих жахливих наслідків їх порушень, демонструються відповідні відеоматеріали.
ПАТ «Укрзалізниця» закликає ЗМІ коректно подавати інформацію про діяльність компанії, зокрема щодо міжнародних зустрічей та підписання меморандумів. Так, низка ЗМІ оприлюднила інформацію про підписання Укрзалізницею меморандумів з іноземними виробниками рухомого складу та обладнання із заголовками, що викривляють зміст новини та вводять в оману суспільство.

Зокрема, заголовки: «Укрзалізниця уклала контракт з Siemens і Pesa», «Балчун намерен закупить немецкие и польские ж/д вагоны», «Siemens поможет модернизировать «Укрзализныцю», «Укрзализныця меняет ориентацию. Монополия переключилась на импорт техники» та інші мають стверджувальний характер, тоді як меморандум – це лише вивчення можливостей та напрямків імовірної співпраці.

Так, меморандум – це декларація про наміри, а не договір, тобто він не визначає зобов’язання сторін та не підтверджує факт співпраці. Партнерів для реалізації тих чи інших проектів буде обрано на основі прозорих конкурсних процедур, які проводить ПАТ «Укрзалізниця». Натомість зустрічі з передовими виробниками рухомого складу та залізничних технологій сприяють тому, що ПАТ «Укрзалізниця» здатна зацікавити їх та чітко сформулювати потреби і попередньо вивчити можливості.

Наполягаємо на внесенні коректив у розповсюджений матеріал, щоб уникнути неправильного тлумачення та не вводити в оману аудиторію. Також просимо у подальшому дотримуватися принципу об’єктивності та достовірності під час подачі матеріалів, що стосуються роботи ПАТ «Укрзалізниця».

Сподіваємося на порозуміння!
22 вересня на сайті будуть проводитися планові технічні роботи, в зв'язку з цим сайт буде відключено з 20.00 до 22.30. Впроваджуватиметься новий функціонал та редагування версії для людей з вадами зору. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо, що ви з нами.
Укрзалізниця вже втретє підтримала всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», надаючи поїзд для активістів патріотичного руху. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Третій поїзд Єднання більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни та відправиться з Києва орієнтовно 20 жовтня 2016 року.

Мета акції – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризувати національну культуру. Наразі фахівці Укрзалізниці спільно з організаторами акції розробляють графік курсування третього агітаційного поїзда, який із патріотичною місією орієнтовно з 20 жовтня по 5 листопада 2016 року відвідає низку міст західного регіону. Передбачається, що поїзд у складі 9 вагонів відправиться з Києва, і за маршрутом його курсування до акції зможуть долучитися мешканці Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Ковеля, Луцька та Рівного. З Рівного поїзд повернеться до столиці.

Пасажири агітпоїзда – митці, волонтери та громадські діячі – проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст. Також передбачається, що в кожному місті, куди прибуватиме поїзд, будуть організовані відкриті дискусійні майданчики, ток-шоу і телемости з молоддю. До дискусій з актуальних питань сьогодення запрошуватимуть студентів вищих навчальних закладів західного регіону, а також молодь, яка виїхала з АР Крим та окупованих територій Донеччини.

Завдяки Укрзалізниці та її поїздам, які прямують до різних куточків нашої країни, і на Схід, і на Захід, втілюється головний задум організаторів всеукраїнської акції – згуртувати українців навколо ідеї національної єдності та консолідації суспільства.

Нагадаємо, що перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» з Києва на Схід України відправився 20 квітня 2016 року. Тоді Укрзалізниця надала 9 вагонів, в яких волонтери везли великодні подарунки для дітей та дорослих, військових, які перебували у прифронтовій зоні, продуктові набори і україномовні книжки. Поїзд курсував за маршрутом Київ – Полтава – Харків – Бахмут – Красний Лиман – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Лозова – Красноград – Харків – Полтава – Київ упродовж дев’яти днів. У цих містах волонтери та митці провели чимало різноманітних заходів, виступали з концертами та проводили творчі майстер-класи, психологи надавали консультації тим, хто їх потребував, медики вчили надавати першу медичну допомогу в разі поранень і травмувань та розповідали, як діяти в екстремальних ситуаціях.

Другий поїзд Єднання курсував з 21 по 26 травня цього року з Києва до міст Луганської області. Мистецькі, просвітницькі та патріотичні заходи в рамках акції відбулись, зокрема, у містах Сватове, Рубіжне та Лисичанськ.
Сторінка 221 з 270«««217218219220221222223224225»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту