Google AdSense
За минулий та вісім місяців поточного року на залізничних переїдах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» було скоєно 28 дорожньо - транспортних пригод. У результаті цих ДТП 7 осіб загинуло та ще 9 отримали травми різного ступеню тяжкості.

В ході розслідувань було встановлено, що у всіх випадках винуватцями були водії автомобілів, які порушили правила дорожнього руху, нехтуючи елементарними вимогами безпеки, і поставивши під загрозу своє життя і життя пасажирів.

Задля поліпшення стану безпеки, у тому числі на залізничних переїздах, Укрзалізницею у вересні проводиться Місячник безпеки на залізничному транспорті. У рамках Місячника регіональною філією «Південно-Західна залізниця» здійснюються профілактичні заходи серед водіїв транспортних засобів стосовно недопущення випадків ДТП при проїзді через залізничні переїзди шляхом проведення роз’яснювальної роботи у засобах масової інформації, у школах, автопідприємствах, на переїздах розповсюджуються тематичні буклети, проводяться спільні рейди з органами Національної поліції щодо виявлення порушників правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів.

Вкотре наголошуємо, що залізничний переїзд є об’єктом підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Від вас залежить добробут рідних та близьких. Будьте пильними і обережними!
Четвертого вересня біля станції Діївка Дніпропетровської області працівники воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця» разом із правоохоронцями затримали трьох осіб з газобалонним різаком. Зловмисники намагалися викрасти рейки, порізавши їх на 5 кусків по 2 метри. Крадіїв передали правоохоронним органам.

Залізничники всіма силами протидіють зазіханням на державне майно та встигають попередити велику кількість злочинів, які загрожують безпеці руху поїздів. Однак нові випадки розкрадань, вандалізму та інших злочинних посягань фіксуються майже щодня. Так, на цьому тижні на перегоні Оратів – Сорока (Вінниччина) поліція затримала пенсіонера, який вантажив на причеп мотоблоку 50 підкладок та 250 костилів, що були зняті з колії.

Другого вересня на перегоні Чернівці Північні – Садгора воєнізована охорона спіймала мешканців міста Чернівці, які вкрали 16 кабелю та зрізали з нього ізоляцію. Зловмисників та викрадене передано поліції.

Того ж дня оперативною групою стрілецької команди станції Подільськ регіональної філії Одеська залізниця при перевірці пункту приймання металобрухту, що належить ТОВ «Втормет», затримано мешканця Подільська, якій намагався здати 20 костилів та 2 підкладки. Затриманого передали правоохоронцям.

ПАТ «Укрзалізниця» застерігає: будь-яке незаконне втручання в діяльність залізничного транспорту може стати загрозою для безпечного руху поїздів. Крім того, крадіям, вандалам і хуліганам не варто забувати про кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Раніше повідомлялося, що для запобігання несанкціонованим втручанням, розкраданню та умисному пошкодженню залізничної інфраструктури залізничники пропонують посилити кримінальну відповідальність за такі дії.

Довідка

З січня по серпень 2016 року воєнізована охорона ПАТ «Укрзалізниця» провела понад 13 тисяч рейдів-перевірок, завдяки чому попередила майже 250 крадіжок майна залізниці. Зокрема, лише в серпні працівники воєнізованої охорони провели майже 2 тисячі рейдів, попередивши 18 крадіжок майна і 23 крадіжки вантажів. Під час перевірок затримано 54 зловмисника.
У серпні 2016 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» поповнила бюджети різного рівня та фонди соціального страхування на 154 834 тисяч гривень.

Зокрема до Державного бюджету країни залізниця минулого місяця спрямувала 28 995 тисяч гривень, до місцевих бюджетів – 60 538 тисяч гривень, до цільових фондів соцстрахування – 65 301 тисяч гривень.

Для порівняння: за серпень 2015 року Столична магістраль сплатила до бюджетів та фондів соцстраху 269 561 тисяч гривень.

Загалом за 8 місяців поточного року Південно-Західна залізниця поповнила державний бюджет на 1 205 066 тисяч гривень.
Розкрадання елементів колійної інфраструктури та інших технічних засобів, без яких неможливий рух поїздів, набуває все більших масштабів. Крадіїв не зупиняє навіть те, що нестача якогось одного приладу чи одного сантиметру колії може призвести до незворотних наслідків, катастрофи, і як наслідок втрати сотень людських життів.

З початку року на Південно-Західній залізниці зафіксовано 118 випадків крадіжок матеріалів верхньої будови колії. Ще 91 випадок – це розкрадання світлофорів, дросель-трансформаторів, кабелів зв’язку та елементів сигналізації. І майже всі ці крадіжки зафіксовані на маршрутах, якими щодня курсують десятки пасажирських поїздів.

Воєнізована охорона разом з правоохоронцями постійно проводять роботу з попередження крадіжок та виявлення грабіжників. Та, на жаль, цього замало. Тож, залізничники звертаються до громадянської свідомості. Особливе прохання до працівників пунктів прийому металобрухту, щоб не стати причетними до можливої трагедії, не нехтувати моральними нормами та не приймати елементи залізничної інфраструктури.
5 вересня відбулися оновлення в роботі сайту "Депо Гречани":

1. Відключено російську версію сайту "Депо Гречани"
2. Відключено російську версію сайту "Депо Гречани" для людей з вадами зору
3. Проведено повний вайп російської версії сайту "Депо Гречани" а також версії для людей з вадами зору на російській мові
4. Українську версію сайту та версію для людей з вадами зору на українській мові переведено на єдиний домен grechany.km.ua
5. При зверненні на старі адреси на українській мові сервер автоматично перекине користувача на основну адресу
Сторінка 224 з 270«««220221222223224225226227228»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту