Google AdSense
Першого вересня розпочався місячник безпеки на залізничному транспорті. У рамках місячника заплановано здійснити заходи для запобігання травмуванню громадян на колії; дотримання водіями правил дорожнього руху на залізничних переїздах та безпеки руху поїздів.


УВАГА!!! 4 вересня завершується вайп російської версії сайту!

Повідомляємо, що станом на 14:22 по київському часу завершується 4-й етап вайпу російської версії сайту "Депо Гречани".

Вайп проходить в 5 етапів:
1. Повне резервне копіювання всієї інформації з російської версії сайту (в т.ч. версії для слабозрячих),
2. Рестарт серверів, видалення всієї інформації з каталогів на російській мові (мультимедіа, зображення, версії для слабозрячих),
3. Копіювання української версії сайту з усіма файлами та версією для слабозрячих на основний каталог та запуск сайту,
4. Налаштування старих адрес субдоменів, при зверненні до яких буде видаватися перекидання на основну адресу сайту,
5. Повний запуск сайту на основній адресі з усіма файлами та версією для слабозрячих (5.09.2016).
Шановні відвідувачі!

На даний момент проводяться технічні роботи по вайпу російської версії сайту, українська версія сайту вже доступна на основній адресі. Згодом переїде на основну адресу і версія для слабозрячих, поки що вона відкривається на російській мові.

Також нагадаємо, що тимчасово можуть бути недоступні деякі фото та відеоматеріали. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Шановні відвідувачі!

З 5 вересня 2016 року ми припиняємо роботу сайту "Депо Гречани" на російськомовній версії.
Припиняє роботу і версія для слабозрячих також на російській мові. Це пов'язано з малою кількістю відвідувачів, тому подальше існування російської версії сайту "Депо Гречани" є не доцільним. Варто зауважити, що українська версія сайту та версія для слабозрячих на українській мові стануть єдиним основним сайтом, всі новини та фото а також мультимедіа файли продовжуватимуть свою роботу в звичному режимі. А адреса http://uk.grechany.km.ua буде перенаправляти на основну http://www.grechany.km.ua.

З повагою, адміністрація!
Вчора, 31 серпня, о 13:26 сталася трагедія на залізничному мосту через річку Мертвовод. Двоє хлопців віком 13 років переходили через міст біля станції Вознесенськ. Один з підлітків пішов по пішохідній доріжці, другий поліз по оглядовій драбині на міст, був уражений електричним струмом і впав на плити пішохідної доріжки.

На місце події виїжджала швидка медична допомога, прибули працівники поліції, фахівці залізниці, міської прокуратури. Медичні працівники констатували смерть підлітка.

Напередодні, 30 серпня, на демонтованій теплотрасі Хриплин - Івано- Франківськ на Львівщині було виявлено підлітка 14 років, ураженого електричним струмом. Хлопець отримав тяжкі опіки під час спроби зробити селфі. Потерпілого доставлено в Опіковий центр дитячої лікарні м. Івано-Франківськ.

Залізничники вкотре попереджають, що порушення правил безпеки на залізничному транспорті може призвести до травмування або навіть до загибелі громадян. Пролазити під вагонами або підніматися на них – суворо заборонено через небезпеку ураження електричним струмом високої напруги (27 000V). На електрифікованих лініях заборонено підніматися на опори, а також торкатися до металевих проводів заземлення, які йдуть від опори до рейки; наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. Не дозволяється підходити ближче, ніж на півметра до краю платформи після оголошення про прибуття поїзда до його повної зупинки.

Укрзалізниця звертає увагу батьків та педагогів, що об’єкти залізничного транспорту – це зона підвищеного ризику, тому запорукою збереження життя і здоров’я є сумлінне дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.
Сторінка 225 з 270«««221222223224225226227228229»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту