Google AdSense

Укрзалізниця допоможе всім поціновувачам національної кухні відвідати фестиваль дерунів. На один день, 14 вересня, компанія подовжила маршрут поїзда №896 Шостка — Київ-Волинський до Коростеня, де й відбуватиметься цей традиційний щорічний захід. Подбали і про повернення активних шанувальників дерунів додому: призначено додатковий поїзд №898 Коростень — Київ-Пасажирський.

 

Поїзд № 896 вирушить із Шостки 14 вересня о 01:48 та прибуде до Коростеня о 10:25. У зворотному напрямку поїзд № 898 вирушить з Коростеня о 16:55 та прибуде на станцію Київ-Пасажирський о 19:39.

Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Київ-Волинський, Святошин, Буча, Клавдієво, Бородянка, Тетерів, Малин та інші.

Фестиваль дерунів проходить щорічно в другу суботу вересня в міському Древлянському парку Коростеня.

Квитки можна придбати в залізничних касах і онлайн.

З початку вересня водії автотранспорту двічі порушили правила дорожнього руху, що призвело до ДТП на переїздах.

 

Так, вчора в Хмельницькій області на регульованому переїзді перегону Лісоводи — Закупне при працюючій переїзній сигналізації водій вантажного автомобілю ГАЗ спровокував зіткнення з поїздом. Раніше, 2 вересня, через аналогічне порушення правил дорожнього руху на переїзді перегону Дрогобич — Дубляни сталося зіткнення поїзда з трактором. На щастя, внаслідок цих ДТП ніхто не постраждав.    

Ще одне ДТП на переїзді сталося 31 серпня на Рівненщині. На перегоні Сарни — Страшів учень 11 класу виїхав на переїзд, не звернувши уваги на працюючу сигналізацію, спровокував зіткнення з вантажним поїздом. На жаль, підліток загинув.

За 8 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами АТ «Укрзалізниця» сталося 44 випадки ДТП, у тому числі 39 випадків на переїздах і 5 на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 8 осіб і 13 травмовано.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість ДТП зменшилася на 2 випадки, кількість загиблих зменшилася на 3 особи, а кількість травмованих — на 10 осіб.

Укрзалізниця просить водіїв не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

У п'ятницю, 6 вересня будуть поводити ремонтно- колійні роботи у Гречанах. Через це буде закрито рух транспорту через залізничний переїзд на вулиці Зенітній.

Обмеження діятимуть з 11:00 до 14:00. Про це повідомляє міська рада. Хмельничани просять завчасно планувати свій маршрут та просять вибачення за тимчасові незручності. 

За 8 місяців 2019 року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтовано плановими видами ремонту 1526 вантажних  вагонів. З них деповським ремонтом – 1485 вагона і 41- капітальним.

 

Найбільшу кількість вагонів за цей період оновили у вагонному депо Харків - Сортувальний ( 463 од.).

Деповським ремонтом при плані 1398 одиниць, відремонтовано 1485 одиниць вагонів Укрзалізниці, що вище плану на 87 одиниць або на 6 %. Капітальним ремонтом відремонтовано 41 вагон.

З початку маркетингового року Укрзалізниця перевезла 6,6 млн тонн зернових. Це на 1 млн тонн більше показника аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Не словом, а ділом доводимо, що Укрзалізниця готова до перевезення цьогорічного врожаю зернових. Маємо достатньо зерновозів та локомотивів, а формула успіху проста — ритмічність перевезень. Тож очікуємо від наших партнерів-зернотрейдерів подальшої злагодженої роботи, коли перевезення рівномірно розподілені впродовж усього року», — наголосив керівник компанії.

Євген Кравцов зазначив, що з початку року Укрзалізниця з власного вагонного парку щодня формує 10-12 маршрутів, що значно поліпшує логістику зернових вантажів. «Наразі поставлене завдання до кінця вересня збільшити кількість маршрутів до 15 одиниць. Частина їх піде за чітким графіком», — додав він.

Крім того, 6 серпня 2019 року Укрзалізниця відновила аукціони в системі Prozorro.Продажі щодо реалізації послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, загальний робочий парк зерновозів в Україні складає 23,8 тисячі вагонів. У порівнянні з минулим роком його збільшено на 13%.

Сторінка 3 з 270«««1234567»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту