Згідно з основними напрямками реформування ПАТ «Укрзалізниця» - переведенням процесу закупівель на цивілізовані, прозорі рейки, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запровадила пілотний проект оновлення служби закупівель, який має за мету забезпечити абсолютну прозорість тендерно-договірної роботи.

За словами в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького, в структурі дорожнього відділу організації закупівель було створено нову службу закупівель, відібрані фахівці, які пройшли навчання по тендерній та договірній роботі, підвищено вимоги до їх кваліфікації та ділової репутації. Крім того, вперше розроблене положення про службу у якому кожний фахівець раз на рік буде проходити детектор брехні.

Інноваційним для регіональної філії стала і організація Єдиного робочого місця для проведення тендерів, яке буде забезпечене системою відеоконтролю.

Наразі готується запровадження програмного забезпечення, яке дозволить усім учасниками тендерного процесу приймати рішення в онлайн-режимі.

Іде також підбір якісного спеціального обладнання, за допомогою якого буде реалізовано цю ініціативу на практиці. Зокрема, заплановано придбання сучасної комп’ютерної техніки для пробного тестування, а у разі схвального відгуку про роботу – подальшого застосування фахівцями які приймають участь у роботі тендерного комітету в служби закупівель.

«Прозорі закупівлі – принципове для нас питання, це і якість того що ми купуємо і прозора та обґрунтована вартість - говорить Роман Веприцький. - Ми відкриті до роботи з партнерами в рамках чинного законодавства, на європейських засадах прозорості, рівноправності та відповідальності»

24 травня у актовій залі філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар-нарада з розгляду питань щодо готовності залізниці до проведення комплексної перевірки стану охорони праці та промислової безпеки. Слід зазначити , що на нараді питання виробничого травматизм займало чільне місце.

150 фахівців з охорони праці з Київського регіонального відділу контролю за умовами праці та промисловою безпекою Департаменту охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Укрзалізниця» заслухали виступ директора департаменту охорони праці та промислової безпеки ПАТ Укрзалізниця Валерія СУСЛЕНКА.

У своєму виступі він зокрема проаналізував випадки виробничого травматизму за чотири місяці поточного та акцентував увагу всіх присутніх на проведенні комплексних перевірок з питань охорони праці на залізниці.

- Головне завдання Київського регіонально відділу, – говорить начальник Київського регіонального відділу контролю за умовами праці та промисловою безпекою Алла ЛАЗЬКО, - створити у всіх підрозділах залізниці безпечні і нешкідливі умови праці, і над цим ми працюємо щоденно. Я звертаюсь до всіх фахівці, всі ми повинні вносити пропозиції щодо оптимізації та удосконалення роботи щодо програм поліпшення умов праці та запобігання виробничому травматизму. Бо стан охорони праці як залежав, так і залежить здебільшого від кожного працівника на залізниці.

Сьогодні, 25 травня, всі пасажири поїзда № 108/107 сполученням Одеса – Ужгород, який першим серед пасажирських потягів прослідував через новозбудований двоколійний Бескидський тунель, одержали несподівані подарунки від залізничників. Працівники поїзної бригади вручили пасажирам пам’ятні сувеніри з поштовими конвертами з маркою, які Укрпошта випустила на замовлення Укрзалізниці з нагоди історичної події – запровадження залізничного руху через новий Бескидський тунель.

Прикметно, що вручення подарунків відбулося якраз у той момент, коли поїзд наближався до нового Бескидського тунелю, тож усі пасажири мали можливість порівняти графічне зображення залізничної споруди на конверті з оригіналом.

 

Раніше повідомлялося, що 24 травня 2018 року на Львівщині в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов взяв участь в урочистому погашенні марки, присвяченої відкриттю нового двоколійного Бескидського тунелю в Карпатах. На честь цієї історичної події Укрпошта на замовлення Укрзалізниці випустила марки та пам’ятні конверти з зображенням цього тунелю.

24 травня 2018 року з ряду технічних причин припиняє свою роботу версія сайту "Депо Гречани" для людей з ослабленим зором. Крім того немає необхідності підтримувати таку версію сайту оскільки більшість інформації на ній потрібним чином не відображається.

Для зручності пасажирів Укрзалізниця додала нову опцію – інформування про наявність або відсутність кондиціонера у вагоні. Відтепер про це пасажири Укрзалізниці можуть дізнатися ще на етапі придбання квитків в онлайн-системі.

 Укрзалізниця успішно продовжує обраний курс на підвищення рівня сервісу для пасажирів, для чого запроваджує нову опцію – можливість пасажирам вибрати вагон із кондиціонером. Уже на етапі вибору місця в поїзді пасажир чітко розумітиме, в яких умовах він буде подорожувати та на який рівень комфорту варто розраховувати.

Тепер у системі онлайн-продажу квитків над зображенням місць з’явилася спеціальна позначка, яка інформує, чи є саме в цьому вагоні кондиціонер. Якщо вона відсутня, значить кондиціонер у цьому вагоні є. Ця інформація буде вказана і в придбаному квитку.

Нова опція актуальна для регіональних поїздів і поїздів далекого сполучення.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році Укрзалізниця планує придбати 54 нові пасажирські вагони та провести капітально-відновлювальний ремонт 150 вагонів. Усі вагони будуть обладнані системами кондиціонування повітря.

Сторінка 301 з 435«««297298299300301302303304305»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту