От чистого сердца поздравляем Виктора Голодняка с Днем Рождения
На ваших плечах – километры путей.
Немного таких в этом мире людей,
Кто может узлы воедино свести
И в пункт назначения груз привести.
Кто знает все станции по именам,
Кто к месту добраться поможет всем нам,
Проложит маршрут и оформит билет.
Желаем вам долгих и радостных лет!
За 5 месяцев Юго-Западная железная дорога оплатила 847 млн 154 тыс. грн. налогов и обязательных платежей к бюджету и государственных целевых фондов, что на 3 млн 114 тыс. грн. больше от запланированной суммы.

За 5 місяців 2014 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами Укрзалізниці сталася 31 дорожньо-транспортна подія, у тому числі 26 – на переїздах і  5 – поза ними. Внаслідок ДТП загинуло 17 осіб та 15 травмовано.

12 червня низка підприємств Південно-Західної залізниці взяла участь у виставці виробів залізничного призначення, яка пройшла на базі ПРАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Захід проводився з метою налагодження взаємозв’язків та розвитку галузевої кооперації між структурними підрозділами залізничних господарств, підприємствами, установами та організаціями залізничного транспорту.

Південно-Західна залізниця надає можливість матерям з дітьми, які прибули зі східних регіонів України, безкоштовно скористатися кімнатами матері та дитини на вокзалах. Ці приміщення спеціально обладнані для того, аби жінки могли перевдягнути та вмити малюків, підігріти їжу та відпочити. В разі їх відсутності матерям з дітьми буде запропоновано безкоштовне розміщення в кімнатах відпочинку.

Сторінка 431 з 445«««427428429430431432433434435»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту