Вітаємо вас зі святом миру, весни та праці – Першотравнем!

Цей день, в першу чергу, – данина поваги невтомним робочим рукам, а також традиціям, які дбайливо зберігаються і передаються на Південно-Західній залізниці.

Своєю сьогоднішньою працею ми робимо значущий внесок у розбудову України. Від нашої енергії та професіоналізму залежить майбутнє однієї з найважливіших транспортних артерій держави, яка кожен день покладає на залізничників нові завдання та змушує боротися з труднощами. Ми впевнені, що спільними зусиллями неодмінно виведемо нашу галузь на новий рівень та зміцнимо її позиції.

Шановні колеги, бажаємо вам гарного весняного настрою, міцного здоров'я, бадьорості та оптимізму. Нехай здійснюються всі ваші мрії та втілюються найсміливіші задуми!

З повагою,

Начальник залізниці

О.М. Кривопішин

Голова Дорпрофсожу

О.М. Логошняк

Первое мая — праздник труда,
С ним поздравляем мы вас господа,
Коль будете вы плодотворно трудиться,
То ваши мечты могут в жизнь воплотиться!

Пусть радость подарят вам труд и весна,
Пусть жизнь ваша будет светла и ясна,
Желаем здоровья, удачи, успеха,
Ни дня без улыбки, без шутки, без смеха!

Укрзалізниця збільшила кількість рейсів раніше призначених на травневі свята додаткових поїздів. Зокрема, на 4 травня із Києва та Ужгорода призначено рейси поїзда № 519О/505Л Київ – Ужгород. На 3 травня відправленням із Києва та на 4 травня відправленням із Івано-Франківська призначено поїзд № 219К/219Л Київ – Івано-Франківськ.

Усього на травневі свята Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів та додаткові рейси 2 цілорічних поїздів. Найбільше поїздів – 9 призначено у напрямку Західної України до міст Львів, Ужгород та Івано-Франківськ.

Укрзалізниця постійно здійснює аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом та виходячи з власних можливостей (наявності вільного рухомого складу, пропускної здатності вокзалів та ін.) призначає додаткові поїзди та збільшує кількість вагонів у цілорічних поїздах.

Для обеспечения перевозок пассажиров во время майских праздников Укрзализныця назначила дополнительные региональные поезда № 810/ 809 Киев - Шостка , № 867 Киев - Винница и № 853 Киев - Хмельницкий .

Поезд № 810/ 809 Киев - Шостка курсировать 30 апреля, 1 и 4 мая, № 867 Киев - Винница назначен на 1 мая, № 853 Киев - Хмельницкий - на 30 апреля.

Ко Дню Победы в Великой Отечественной войне на железных дорогах Украины пройдут мероприятия по чествованию ветеранов войны и участников боевых действий. В частности, ветераны получат от железной дороги материальную помощь и поощрение отраслевыми наградами и денежными премиями. В целом такие приятные подарки к празднику получат 21,8 тыс. участников Великой Отечественной войны и 3,75 тыс. участников боевых действий.
Сторінка 436 з 445«««432433434435436437438439440»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту