Тисяча шістсот шістдесят вісім залізничників було мобілізовано та пішли добровольцями захищати незалежність України. Про це повідомили в департаменті управління персоналом Укрзалізниці. З них, станом на перше вересня, загинуло десять чоловік та сорок – отримали поранення.

Залізничники готуються до настання зимових холодів. Так, на підготовку залізничної галузі до роботи в осінньо-зимовий період заплановано витратити більше, ніж 2,5 млрд грн. Наразі, галузь готова до зими на 45%. Про це на селекторній нараді повідомив заступник Генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.

Роботи з підготовки до безперебійного функціонування залізничної інфраструктури в осінньо-зимовий період йдуть за графіком. Так підготовка виробничих будинків та споруд становить 44,8 % (2013р. — 44,4 %); енергетичного господарства — 55,7 % (2013 р. — 53,6 %). Снігоочисна та снігоприбиральна техніка готові на 31,6 % (2013 р. — 18,3 %), а стрілочні переводи — на 55,2 % (2013 р. — 43,6 %).

Щиро вітаємо вас з головним святом нашої держави – Днем незалежності України! Ця визначна дата навіки започаткувала нову епоху в житті нашого народу та закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження і духовної свободи.

 

22 серпня до Пункту короткострокового перебування тимчасових переселенців у м. Волноваха Донецької області прибула гуманітарна допомога від колективу Південно-Західної залізниці. За словами начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина, залізничники стурбовані подіями на Донбасі та вважають своїм обов’язком допомогти українцям сходу. Колектив Південно-Західної залізниці відправив мирним мешканцям сходу понад 35 тонн продуктів харчування (крупи, вода, цукор, консерви, соняшникова олія, памперси, дитяче харчування, побутова хімія тощо). Крім харчів та речей першої необхідності, залізничники зібрали набір медикаментів для Першотравневого центру первинної медико-санітарної допомоги . Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин , розповів, що це вже не перша спроба залізничників допомогти людям в зоні проведення АТО: «Все почалось у травні, коли ми зібрали для української армії близько 2 млн. грн. Потім ми вирішили не збирати гроші, а перейти до конкретних справ: передали позашляховики та рації окремим батальйонам. А цього разу практично весь колектив Південно-Західної залізниці підтримав ініціативу керівництва магістралі та профспілкового комітету зібрати гуманітарну допомогу. Буквально за три дні залізничники зібрали понад 35 тонн харчів та необхідних речей. думаю, це не остання акція, люди налаштовані і надалі допомагати мирним мешканцям та військовослужбовцям у зоні АТО.»

З 22 серпня 2014 року розпочне курсувати новий швидкісний поїзд Інтерсіті сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця.

Новий напрямок обслуговуватиметься комфортним рухомим складом з локомотивною тягою виробництва ПрАТ “Крюківський вагонобудівний завод”.

Поїзд Інтерсіті №747 відправляється зі ст. Дарниця о 05:49, а зі ст. Київ-Пасажирський – о 06:14, зупинятиметься на ст. Вінниця (08:41 – 08:43) та Хмельницький (10:24 – 10:26) і прибуватиме на ст. Тернопіль о 12:01.

Сторінка 447 з 466«««443444445446447448449450451»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту