До новорічних та різдвяних свят Київська дитяча залізниця не лише вперше відкрила зимовий поїзний сезон, а й подарувала справжнє свято юним залізничникам.

У фойє вокзалу Київ-Пасажирський дитячий 8 січня відбувся святковий концерт, який організували вихованці Малої Південно-Західної залізниці власними силами. У заході взяли участь почесні гості — директорка Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмила Василега, заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Олена Азєєва, заступник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з кадрової та соціальної політики Катерина Бахуринська, начальник служби кадрової та соціальної політики Наталія Груця.

Як зазначила у вітальному слові начальник Київської дитячої –залізниці Вікторія Полях, юні залізничники на відмінно склали іспит із зимової практики та ще й у вільний час організували концерт художньої самодіяльності. Активні учасники різдвяного дійства — Володимир Гапонов, Валерія Харченко, Роман Новожилов, Галина Жабинець, Андрій Міненко за допомоги заступника начальника КДЗ Амірана Абашидзе та майстрів виробничого навчання підготували аматорські новорічні сценки, пісні, цікаві конкурси, загадки.

По закінченню свята Санта Клаус та місіс Клаус разом з гостями вручили дітям солодкі новорічні подарунки та побажали розквіту оновленій залізниці й успіхів юним залізничникам.

Укрзалізниця у 2019 році прийняла в експлуатацію 18 нових пасажирських вагонів українського виробника. Йдеться про 16 вагонів купейного типу і 2 типу СВ. Також компанія передплатила поставку ще 26 вагонів у 2020 році.

У 2019 році на Південно-Західній магістралі було зафіксовано 329 випадки крадіжок майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту, із них розкрито 140 випадків на суму 3 819 738 тис. грн. Затримано 139 зловмисників.

 

По усіх випадках розкрадань майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту відкриті кримінальні провадження.

В Ізмаїлі відбулося засідання Ради морського порту Ізмаїл. У заході взяли участь представники регіональної філії «Одеська залізниця»: начальник дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій Андрій Киман та заступник директора філії з логістики та роботи з поромами Іван Ємець.

За підсумками 11 місяців 2019 року регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» увійшла до числа підприємств, що є лідерами в області за сплатою податків у зведений (державний та місцевий) бюджет. Про це йдеться в повідомленні прес-служби на офіційному сайті Львівської ОДА.

Сторінка 5 з 321«««123456789»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту