Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговори інфраструктурні проєкти, які можуть стати стимулом для розвитку бізнесу у Донецькому регіоні.

 

Як повідомив керівник Укрзалізниці, вже сьогодні спостерігається великий вантажопотік в цьому напрямку, тож інвестування коштів з боку Укрзалізниці та держави в розвиток інфраструктури, в тому числі й залізничної, має забезпечити економічний ефект для регіону.

Зокрема, за словами керівника компанії, наразі Укрзалізниця разом із світовими фінансовими інституціями розглядає доцільність будівництва залізничної лінії, яка має з’єднати напрямки Кіндрашівська-Нова – Лантратівка і Попасна – Сватове – Куп’янськ. «Для цього залізничного сполучення необхідно 1,5 млрд грн. Якщо залучити не тільки державні, але й приватні кошти, то цей проєкт має дати великий економічний ефект для регіону», – підкреслив Євген Кравцов.

«Відсутність сполучення роз’єднує не лише людей, а й заважає бізнесу. Для регіону вкрай важливе залізничне сполучення із Києвом та іншими містами України. Це пришвидшить пересування, а отже стимулюватиме розвиток торгівлі, розвиток малого та середнього бізнесу, вихід його за межі регіону», – зауважив Геннадій Чижиков.

За 8 місяців 2019 року на Південній залізниці було здійснено 134 виїзди пожежної техніки. З них пожежні поїзди аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» здійснили 36 виїздів.


Також залізничні вогнеборці 6 разів допомагали пожежним підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій України при гасінні пожеж, 7 заходів проводилося спільно з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС та 17 разів проводили практичні заняття з відпрацювання нормативів виїздів пожежних поїздів з місця дислокації.

         З початку року пожежними автомобілями здійснено 98 виїздів, з них:

- для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів у місцях з масовим перебуванням людей – 10 виїздів;

- допомога в гасінні пожеж пожежним підрозділам ДСНС – 12 разів; 

- проведення занять з особовим складом і членами добровільної пожежної охорони виробничих підрозділів філії – 76 виїздів.

До обов’язків аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» належать попередження виникнення пожеж та постійний контроль стану протиаварійного захисту пожежонебезпечних об’єктів; проведення під час виникнення аварій, надзвичайних подій та ситуацій на об’єктах і територіях аварійно-рятувальних робіт; ліквідація надзвичайних ситуацій та окремих їх наслідків; рятування людей при виникненні аварій, надзвичайних подій та ситуацій тощо.

Нагадаємо, що 4 квітня 2019 року вперше в АТ «Укрзалізниця» створена аварійно-рятувальна служба (АРС) на базі структурного підрозділу «Служба воєнізованої охорони» регіональної філії «Південна залізниця», до складу якої входять 9 пожежних поїздів.

За 9 місяців 2019 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 31 крадіжка матеріальних цінностей залізниці на суму майже 200 тис. грн. За підозрою у скоєнні злочинів затримано та передано до правоохоронних органів 33 особи.

 

Окрім цього, загалом за 9 місяців під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 647 осіб. 489 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Для попередження розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо.

Інтегрований звіт АТ «Укрзалізниця» за 2018 рік став переможцем міжнародного конкурсу MarCom Awards, організованого американською Асоціацією професіоналів маркетингу та комунікацій. Компанія вперше брала участь у конкурсі та отримала найвищу нагороду на високому міжнародному рівні – платинову статуетку у номінації «Найкраща друкована версія річного звіту».


За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, перемога в авторитетному конкурсі у сфері публічних комунікацій підтверджує дотримання Товариством провідних міжнародних стандартів в питаннях прозорості та публічної звітності.

«Я впевнений, перемога у MarCom Awards – це логічний наслідок реформування компанії з метою побудови професійних публічних комунікацій із фокусом на інвестиційну спільноту, ділових партнерів, акціонерів. Упродовж останніх трьох років АТ «Укрзалізниця» вийшло на міжнародний рівень у питаннях відкритості та прозорості. Ми створюємо публічну компанію, готову до відкритого діалогу. Приємно, що це бачать та високо оцінюють міжнародні експерти», – підкреслив Євген Кравцов.

Він наголосив, що наявність системи публічної звітності та комунікації міжнародного рівня дозволяє більшою мірою убезпечити Товариство від можливих спекуляцій, унеможливити корупційні прояви та підвищує привабливість Укрзалізниці для інвесторів. Особливо це важливо з огляду на майбутні перспективи виведення компанії на IPO та забезпечення прозорих механізмів продажу державного майна.

«Я дуже радію перемозі в цьому амбітному проекті, адже це – яскравий доказ того, що ми змогли вивести консервативні державні комунікації на новий якісний рівень», – додав голова правління.

Інтегрований звіт Товариства другий рік поспіль готується з врахуванням найкращих практик українських та закордонних компаній. Він також відповідає вимогам і рекомендаціям міжнародних стандартів, серед яких стандарт Міжнародної Ради з інтегрованої звітності IIRC, МФСО, стандарти у галузі нефінансової звітності Global Reporting Initiative (GRI Standards), 17 Цілей сталого розвитку ООН тощо.

З початку року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтовано плановими видами ремонту 1687 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця». З них деповським ремонтом – 1640 вагонів та 47  вагонів – капітальним ремонтом.

 Найбільшу кількість вагонів за цей період відремонтували у вагонному ремонтному депо Полтава ( 517 од.).

Деповським ремонтом при плані 1510 одиниць, відремонтовано 1557 вагонів, що вище плану на 47 одиниць або 103% до плану. Капітальним ремонтом з продовженням терміну служби відремонтовано 47 вагонів АТ «Укрзалізниця».

Сторінка 5 з 293«««123456789»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту