Відсьогодні у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна купити на 100% місць. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України.


Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 03.07.2020 №39 дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків — Одеса — з 2 червня, №81/82 Харків — Новоолексіївка та №53/54 Дніпро — Одеса — з 17 червня, №91/92 Одеса — Костянтинівка — з 29 червня.

Нагадаємо, що Укрзалізниця відновила курсування 65 поїздів — це більше половини від докарантинної кількості.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання.

У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА СПІЛЬНОТА

Керування програмним забезпеченням

 

"14" липня 2020 р.      м. Хмельницький

 

НАКАЗ

в зв'язку з невиконанням покладених обов'язків

НАКАЗУЮ:

 

1. Звільнити ТАРАСОВА Олександра Володимировича з посади адміністратора

2. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе

3. Наказ набирає чинності з дня його підписання

 

 

14.07.2020 р.                                       Д.С. Забурмеха

Укрзалізниця вже відновила близько половини пасажирських поїздів, які курсували до карантину. Наразі залізницями України курсують 65 поїздів далекого сполучення та 700 приміських. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


За його словами, вже курсує 59% поїздів далекого сполучення та 46% приміських поїздів. «Залізниця поступово повертається до обсягів руху, які були до карантинних обмежень. Так, за два місяці після відновлення руху практично всі регіони України мають залізничне сполучення. Подальше відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації в країні та відповідних рішень компетентних органів», — зазначив Іван Юрик.

Він також нагадав, що пасажирам, подорожуючи залізницею та перебуваючи на вокзалах і станціях, слід неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів. «Вдягайте маски, дотримуйтеся соціальної дистанції та дезінфікуйте руки. Від цього залежить подальший розвиток ситуації з поширенням інфекції та інтенсивність відновлення залізничного сполучення», — резюмував керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій. Після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці для призначення нових поїздів.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Раніше повідомлялося, що в разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.

Кабінет Міністрів України 15 липня призначив Миколу Іванініва виконувачем обов’язків члена правління АТ «Укрзалізниця».

 

Микола Іванінів долучився до команди Укрзалізниці у травні 2019 року та працює на посаді директора з економіки і фінансів.

Він має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

З 2014 року Микола Іванінів займав посаду директора та члена правління AXA Україна (входить до міжнародної групи страхових та інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом у Парижі).

У 2013-2014 роках працював фінансовим директором у компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та будинків.

У різні роки займав посади віце-президента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

З 2005 року Микола Іванінів — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR, у 2018 році увійшов до топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет Міжнародного бізнесу та управління.

Крім того, Уряд прийняв рішення звільнити з посад членів правління Ремігіуша Пашкевича та Марчіна Целеєвського. Укрзалізниця висловлює щиру подяку вказаним менеджерам за проведену роботу з розвитку залізничної галузі.

Зокрема, під керівництвом Ремігіуша Пашкевича реалізовані важливі інфраструктурні проєкти: у травні 2018 року був відкритий регулярний рух поїздів через новозбудований двоколійний Бескидський тунель у Карпатах, який з’єднує Україну з країнами Євросоюзу. Він став наймасштабнішим інфраструктурним проєктом, реалізованим в Україні за останні десятиліття. Також було запущено рух швидкісного експреса між станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Крім того, під керівництвом Ремігіуша Пашкевича було проведено електрифікацію дільниці Потоки — Золотнишине. Разом із цим менеджер провів велику роботу з пошуку та залучення інвестицій у розвиток та оновлення інфраструктури Укрзалізниці.

Під керівництвом Марчіна Целеєвського розпочато масштабну реформу пасажирської вертикалі, впроваджено низку проєктів та послуг.

Укрзалізниця бажає Ремігіушу Пашкевичу та Марчіну Целеєвському успіхів у подальшій роботі й нового досвіду.

Упродовж січня-червня 2020 року працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» під час проведення оперативно-профілактичних заходів затримано 224 сторонні особи.

 

За порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному поїзді, притягнуто до адміністративної відповідальності 139 осіб, 79 громадян попереджено. За підозрою у скоєнні крадіжок матеріальних цінностей філії на суму 54,7 тис. грн передано до правоохоронних органів 14 осіб.

Також за I півріччя 2020 року супроводжено 81868 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 9903 поїздів.

Сторінка 7 з 445«««34567891011»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту