29 Червень, 2020
Укрзалізниця за 5 місяців 2020 року збільшила на 6% обсяги перевезень будматеріалів, — Іван Юрик

Укрзалізниця — надійний партнер проєкту Президента України «Велике будівництво». Перевізник забезпечує стале та безперебійне перевезення необхідних матеріалів для будівельної галузі, зокрема для відновлення та будівництва доріг. Так, за 5 місяців цього року перевезено майже 15 млн тонн мінерально-будівельних матеріалів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


За словами керівника компанії, цьогоріч мінерально-будівельних матеріалів перевезено на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. «Разом з Укравтодором ми вибудували логістику, яка дозволяє вчасно та за найкоротшими маршрутами підвозити необхідні матеріали для будівництва та ремонту автошляхів. Так, за згаданий період залізницею доправлено понад 7 млн тонн щебеню, що на 18,9% або на 1,1 млн тонн більше аналогічного періоду минулого року», — зазначив Іван Юрик.

Крім того, перевезено майже 1,3 млн тонн гранітного та кам’яного відсіву, що на 40,3% більше, ніж за 5 місяців минулого року. Для розвитку та ремонту залізничної інфраструктури на 12,2% зросли обсяги перевезень баласту до 0,6 млн тонн.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебеню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні-травні 2020 року Укрзалізниця відвантажила клієнтам 1,1 млн тонн продукції, з якої 1,05 млн тонн щебеню.

Всі права захищені  ©  Депо «Гречани» - неофіційний сайт

Передрук матеріалів сайту дозволяється лише з письмового або усного дозволу адміністрації!

https://gr.troll.km.ua/news/a-2193.html