Укрзалізниця призначила рейси ще шести регіональним поїздам. Вони прямуватимуть із Києва до Жмеринки, Фастова, Шостки, Конотопа, Неданчичів та Славутича з 3 липня та будуть курсувати у передвихідні та вихідні дні.

 

Укрзалізниця призначила рейси регіональним поїздам №867/868 Київ – Жмеринка – Київ, №884/883 Фастів – Зернове – Київ-Волинський, №896/895 Київ-Волинський – Конотоп, Шостка – Київ-Волинський, №888/887 Київ-Волинський – Ворожба – Фастів, №880-879/882-881 Київ-Волинський – Славутич – Фастів, № 866/865-864/863 Київ-Волинський – Неданчичі – Київ-Волинський. З детальним розкладом руху регіональних поїздів можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Укрзалізниця закликає пасажирів суворо дотримуватись усіх санітарних норм та серйозно ставитись до карантинних обмежень. Діють обмеження щодо кількості пасажирів у межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. Також обов’язковим є використання пасажирами та залізничниками засобів індивідуального захисту. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів буде здійснюватися поїзною бригадою. У разі виявлення порушень залізничники викликатимуть працівників Національної поліції України.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» призначення поїздів здійснюється відповідно до прийнятих рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по кожній області окремо

Укрзалізниця звільнила керівників пасажирського вагонного депо станції Миколаїв, які випустили на маршрут поїзд Апостолове — Херсон у неналежному стані. Зокрема, припинено трудові відносини з начальником депо та його заступником, який відповідає за експлуатацію рухомого складу.

 

Крім того, буде проведено службову перевірку цього інциденту та відповідності дій провідників, адже в складі поїзда були справні вагони з вільними місцями, у яких можна було розмістити пасажирів.

Раніше Укрзалізниця звільнила посадових осіб, які випустили на маршрут приміський поїзд Херсон — Миколаїв теж у неналежному стані.

Укрзалізниця просить вибачення у пасажирів та закликає працівників сумлінно ставитися до своїх посадових обов'язків. Усі поїзди, що виходять на маршрут, мають відповідати технічним і санітарним вимогам.

На станцію Київ-Ліски 6 липня 2020 року прибув перший поїзд з міста Ухань, що знаходиться в провінції Хубей Китайської Народної Республіки. У складі поїзда перевезено 43 сорокафутових контейнери з сульфатом магнію, обладнанням, алюмінієвими рамами, одноразовими шприцами, флаконами ПЕТ, іншими виробами легкої промисловості.

Маршрут поїзда проліг через території чотирьох країн і склав понад 9,5 тис. км. «Прямі контейнерні поїзди з Китаю стають регулярним сервісом. Це вже другий поїзд, який привіз до України китайські товари. Розрахунковий час на подолання цієї відстані складає близько 15 діб. Це показник, який забезпечить конкурентність сухопутного маршруту перевезень китайського товару в Україну порівняно з іншими логістичними рішеннями. Плануємо, що поїзди з КНР курсуватимуть щотижнево з подальшим збільшенням періодичності. Раніше територією України залізничним транспортом здійснювались лише транзитні перевезення вантажів у сполученні Китай – країни Західної Європи – Китай. Наразі ми розглядаємо ще низку нових маршрутів контейнерних поїздів», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, що 8 червня було прийнято перший пілотний контейнерний поїзд зі станції Яньтай (Китай). У складі поїзда перевезено 41 сорокафутовий контейнер. Поїзд привіз до України взуття, бурильні труби, комп'ютерний томограф та збірні вантажі.

«Укрзалізниця проводить активну роботу для підвищення транзитного потенціалу залізниць України і розробляє значну кількість логістичних ланцюгів доставки вантажів до місця призначення», — зазначив керівник компанії.

Наразі територією України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих товариством. За 5 місяців 2020 року у складі контейнерних поїздів територією України перевезено 109 440 ДФЕ, що майже у 2 рази більше, ніж у 2019 році та становить 59% від загального обсягу перевезених контейнерів територією України. Зростанню обсягів перевезень сприяло те, що АТ «Укрзалізниця» спільно з вантажоутворювальними підприємствами, експедиторськими компаніями та терміналами працює над укрупненням контейнерних вантажопотоків і організацією контейнерних поїздів для забезпечення регулярного сервісу.

«Зацікавленість учасників ринку таких послуг в маршрутизації контейнерних перевезень дозволяє вже сьогодні 60% контейнерів перевозити у складі контейнерних поїздів. Та ми впевнені, що цей показник буде зростати»,  – зауважив Іван Юрик.

За 5 місяців 2020 року залізничним транспортом територією України перевезено 185545 ДФЕ. Контейнерні перевезення складають 2,3 % у загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом, тоді як за відповідний період 2019 року – 1,77%.

З 01 по 30 червня 2020 року приміськими поїздами регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезено 965 тис. 817 пасажирів, у тому числі 491 641 пасажирів пільгової категорії.


Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» курсує 179 приміських поїздів. До початку введення обмежувальних заходів на території обслуговування філії за повним графіком курсувало щодобово близько 400 приміських поїздів.

У подальшому в разі прийняття відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

З метою дотримання протиепідемічних заходів безпеки щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, посадка у приміські поїзди здійснюється лише за наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

Крім того, з 20 червня у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» залізничники проводять рейди дотримання карантинних вимог пасажирами приміських поїздів. За цей період за недотримання маскового режиму 8 разів залучали наряд Національної поліції.

Вкотре закликаємо пасажирів бути свідомими та неухильно дотримуватися рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом.

За 6 місяців 2020 року у вагонних депо регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтовано плановими ремонтами 3 тис. 808 вантажних вагонів, що на 10% більше запланованого.

 Зокрема, деповським ремонтом відремонтовано 2 тис. 448 вагонів:

- 1186 зерновозів,

- 387 піввагонів,

- 313 цистерн,

- 217 фітингових платформ,

- 345 одиниць інших родів вагонів.

 

Капітальним ремонтом було відремонтовано 1 тис. 360 вагонів:

- 552 зерновози,

- 375 піввагонів,

- 129 цистерн,

- 304 одиниць інших родів вагонів.

Найбільше вагонів було відремонтовано у вагонному депо Знам'янка — 1293 од., на другому місці вагонне депо ім. Т. Шевченка — 857 од., у вагонному депо Помічна — 756 од., а в Херсоні — 604 од. Дещо менший обсяг у вагонного депо Подільськ — 298 од.

Сторінка 376 з 389«««372373374375376377378379380»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту