В ночь с субботы , 29 марта, на воскресенье , 30 марта 2014 , в 3:00 часа ночи переводом стрелок часов на час вперед в Украине произойдет переход с зимнего на летнее время. Впервые переход на летнее время был проведен в Великобритании в 1908 году. По данным из « Википедии » выгодность введения летнего времени обусловлено традицией значительно смещать время сна относительно темного времени суток : человек просыпается обычно в начале светового дня или вскоре перед рассветом , а ложится спать гораздо позже , чем заходит Солнце . Сдвинув летом время человеческой активности на час назад , получаем дополнительный свет ( а значит , экономию электроэнергии) вечером , но не теряем ничего утром . Однако , врачи отмечают , что изменение времени негативно влияет на здоровье человека . Чтобы предотвратить бессоннице , плохом чувству специалисты советуют : старайтесь ложиться спать вовремя , отдыхать на свежем воздухе , слушать хорошую музыку . Впрочем, даже в этом случае адаптация человека к другому часовому поясу происходит в течение 2-3 недель . Известно , что режимы "зимнего " и "летнего " времени используют по разным данным от 80 до 110 стран в мире.

У зв’язку з переходом на літній час, 30 березня 2014 року о 3:00 по всій території України годинникова стрілка буде переведена на 1 годину вперед. Південно-Західна залізниця, враховуючи ці зміни, відкоригувала графік руху пасажирських поїздів. Таким чином, у квитках пасажирів вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів.

З 29 на 30 березня 2014 року пасажирські поїзди дальнього сполучення, які на момент переведення стрілки годинника знаходитимуться в дорозі, прибудуть до кінцевого пункту призначення згідно зі скоригованим часом, а поїзди приміського сполучення курсуватимуть уже за літнім часом.

Південно-Західна залізниця забезпечує у поїздах та на вокзалах своєчасне інформування про зміни в русі поїздів та закликає пасажирів бути уважними, аби уникнути незручностей під час подорожі.
Отримати детальну довідку щодо руху поїздів пасажири можуть за номером:

Працівники залізниць України та підприємств залізничного транспорту візьмуть участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля», що триватиме упродовж квітня-травня, а також – у «Дні довкілля» 12 квітня.

Традиційно під час цих заходів працівники галузі здійснюватимуть озеленення та благоустрій територій, об’єктів залізничної інфраструктури, привокзальних площ, очищення залізничних колій. Також залізничники залучатимуться до прибирання парків, скверів, меморіальних комплексів.

Минулого року в акції «За чисте довкілля», яка тривала з 1 квітня по 6 травня, взяли участь майже 400 тисяч залізничників. Під час акції  здійснювалися заходи з озеленення, благоустрою та прибирання територій, очищення водних джерел та об`єктів, упорядкування парків, скверів і газонів тощо. Спільними зусиллями було упорядковано 1146,5 га газонів, ліквідувано 4857 несанкціонованих сміттєзвалищ, більшість із яких розташовувались на територіях населених пунктів, прилеглих до земель залізничного транспорту, висаджено 32 тисячі дерев та 30 тисяч кущів.

Також було прибрано території дитячих, спортивних та господарських майданчиків, пофарбовано бордюри, паркани, огородження, побілено дерева, приведено до належного санітарно-естетичного стану обеліски та пам’ятники воїнам Великої  Вітчизняної війни.

У зв’язку з переходом на літній час з 30.03. 2014 року до розкладу руху приміських поїздів було внесено понад 100 змін. Південно-Західна залізниця просить пасажирів бути уважними, аби уникнути незручностей. Також інформацію щодо розкладу можна отримати на приміських вокзалах та на сайті rasp.yandex.ua.

Кабінет Міністрів призначив Бориса Остапюка генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту України. Відповідне розпорядження Уряд ухвалив на засіданні 1 квітня 2014 року.
Сторінка 4 з 386«««12345678»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту