Колективи підприємств і профспілок залізниці перераховують одноденну заробітну платню на підтримку Збройних сил України. Як зазначив начальник Південно-Західної магістралі Олексій Кривопішин, залізничники, зважаючи на важке становище держави, самі виступили з ініціативою щодо перерахування коштів на потреби армії. Довідково: Загальна кількість працівників Південно-Західної залізниці складає понад 60 тис. осіб. Адміністративний центр залізниці розташований у Києві. Її загальна експлуатаційна довжина - 4668 км, розгорнута довжина головних шляхів - 6438,1 км. Електротягою виконується 93,3% усіх перевезень вантажів і пасажирів. На Південно-Західній залізниці налічується 315 станцій. Експлуатаційну роботу залізниці здійснюють п′ять дирекцій із залізничних перевезень - Київська, Козятинська, Жмеринська, Коростенська, Конотопська.

В період січня-березня 2014 року галузевою службою вагонного господарстваПівденно-Західної залізниці було відремонтовано 1026 вантажних вагонів, що на 173 од. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Протягом січня-березня 2014 року на Південно-Західній залізниці було зафіксовано 56 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб. Внаслідок цього магістраль зазнала збитків на загальну суму 268 тис. 370 грн.

Зокрема було зафіксовано 20 випадків крадіжок чи пошкодження елементів рухомого складу та залізничної інфраструктури. За фактами цих злочинів було затримано 40 осіб та відкрито 25 кримінальних проваджень.

Працівники підрозділів служби воєнізованої охорони попередили 28 крадіжок вантажів та майна залізниці на суму 82281 грн.

Для обеспечения потребностей пассажиров в перевозках железнодорожным транспортом во время Пасхальных праздников « Укрзализныця » назначила дополнительные рейсы поезда № 139К/140К Киев - Каменец - Подольский


За останніми статистичними даними з початку 2014 року на Південно-Західній залізниці не було зареєстровано жодного випадку травмування неповнолітніх внаслідок порушення правил перебування на залізниці.

 

Сторінка 5 з 386«««123456789»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту